5 вересня в Одесі на базі стадіону «Динамо» пройшло Відкриття чемпіонату Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства, розділ «Семиборство». Національна гвардія — еліта нації, на змаганнях представлені вихідці з усіх областей країни, більшість з яких воювали на Сході України. Вони як ніхто розуміють, що спорт і захист вітчизни — невід’ємні частини одне одного, кажуть учасники. Все що входить в семиборство — є в програмі фізичної підготовки військових і необхідно для якісного виконання завдань.

Сергій Судець, відділ фізпідготовки і спорту Півд. Упр. Нацгвардії

Программа семиборья включает в себя 7 видов соревнований. То есть поэтапно проходят 100 метров, они сегодня будут проходить. Потом плаванье 50 метров, стрельба с боевого оружия, подтягивание на турнике, полоса препятствий, метание гранаты и 3 тысячи метров.

Саме ці 7 видів спорту повністю відображають функціонал і все, на що здатен військовослужбовець. Всього в чемпіонаті бере участь 16 команд Національної гвардії. Кожен день відбуватимуться змагання в двох видах спорту. Старт семиборства почався з бігу на 100 метрів і плавання. До 8 вересня хлопці боротимуться за індивідуальну першість, а також перемогу своєї команди.

Сергій Лещеня, відділ фізпідготовки і спорту ГУ Нацгвардії

Здесь у нас участвуют команды 3 групп. 1 команда — это сборная команды оперативных управлений, вторые — это сборная частей прямого подчинения и третья группа — это отряды специального назначения.

На жаль, сьогодні ситуація зі станом здоров’я молоді є дуже важкою, а лікарі не задоволені підготовкою підростаючого покоління, яке обирає кар’єру в Збройних Силах України. Сьогодні, ті герої, хто показав себе на Сході країни, своєю участю в змаганнях підтримують здоровий спосіб життя, якому обов’язково потрібно слідувати, особливо в армії.

Сергій Судець, відділ фізпідготовки і спорту Півд. Упр. Нацгвардії

У нас 97% молодежи в стране по анализу статистическому. 7% — практически здоровые из состава. 90% — это практически люди с хроническими заболеваниями. То есть, это до 17 лет.

Воїнам-спортсменам варто побажати тільки успіхів в службі і спорті, без будь-яких серйозних травм. Боротьба буде дуже напруженою, але природно, що в змаганнях буде тільки один переможець, проте майстерність і силу духу тут підвищить кожен.

Комментарии закрыты