Першого вересня відкрили свої двері учбові заклади Одеси. І велика радість для всіх і педагогів, і дітей та їх батьків, що в нашому місті навчання почалось не он-лайн.  Навчально-виховний комплекс Хабад в Одесі  вітає з новим навчальним роком своїх учнів, вчителів, членів громади Хабад. Зазвичай на дворі школи Хабад збирається багато людей, але 2020 рік вніс свої корективи, пов’язані з пандемією, тому було вирішено розділити святкову подію на частини.

Школа — важлива частина життя громади й разом з дитячим садком та Єврейським університетом складає основу єдиної безперервної системи освіти Хабад в нашому місті.

До присутніх з напутнім словом звернувся головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф.

Напередодні єврейського нового року Рош ха- Шана  лунали побажання добра та процвітання, щоб цей рік був благополучний, без вірусів та хвороб. щоб можна було повернутися до нормального життя, коли ми зможемо обіймати один одного та відчувати тепло людини, що поряд..  Але з іншого боку, як говорять єврейські мудреці, все що не робиться, все на краще. Під час пандемії ми і наші діти зуміли оцінити наскільки важливо спілкуватися з  друзями та колегами, наскільки важливо бути разом !

Комментарии закрыты