27 квітня в чотирьох районах Одеси пройшов масштабний суботник. Одесити об’єдналися в рамках акції соціальної платформи «Я одесит — мені не все одно». Це вже другий захід, який проводять в місті. Перший зібрав 1200 осіб. А на цей суботник прийшли 5 тисяч осіб. За словами організаторів, на акцію приїхав директор книги рекордів України і зафіксував, що це був найбільший захід з прибирання схилів, парків та висадці дерев і квітів.

 Олексій Леонов, засновник ГО «Я одесит — мені не все одно»

 

«Наша основная задача пробудить сознательность одесситов, мы не случайно выбрали дату перед майскими праздниками, мы именно сейчас хотим показать на личном примере, что мусорить нельзя и мусорить не нужно и если уж есть мусор то лучше убрать за собой и показать на личном примере и поубирать за кем-то»

Це був не просто день, коли містяни зробили своє місто чистішим. На суботнику люди довели, як вони люблять Одесу і вже зараз створюють чисте майбутнє. На місці звалиш висадили квіти і двісті дерев, замість тих що не санкціоновано вирубують вночі..

 Ольга Кукорчук, співробітник мережі хімчисток  

 

«Плоггинг это движение которое было основано в Швеции и означает оно совмещение физической активности с уборкой окружающей среды, то есть ты бежишь на пробежке или быстро идешь спортивной ходьбой и собираешь мусор если ты его увидишь  .Сегодня мы поддерживаем городскую инициативу и тоже выступаем партнерами и участниками этого субботника и будем плоггить сегодня все вместе со своими коллегами»

Одеську ініціативу з прибирання підхопили мешканці багатьох населених пунктів області і не тільки, зазначають організатори. Це Миколаїв, Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Полтава, Чернігів, Київ, Чернівці та Северодонецьк.

 

Комментарии закрыты