Велику кількість сучасного дорогого діагностичного та лікувального обладнання придбано за останній час для гінекологічних відділень Університетської клініки Одеського національного медичного університету. Завдяки цьому, у медзакладі можна проводити найскладніші органозберігаючі операції. Чим живе сьогодні Університетська клініка — наш наступний сюжет.

Здоров’ю жінок в університетській клініці приділяється особлива увага. Тож гінекологічні відділення відповідають всім вимогам часу. Дуже важливо те, що після проведення оперативного втручання, видалення новоутворень пацієнтки клініки можуть вагітніти та народжувати дітей. Лікування одеситок, що надходять до відділення Університетської клініки, відбувається в палатах, обладнаних за останнім словом техніки.

Олена Танцюра, лікар

Руководством нашей клиники закуплено новое современное оборудование. Закуплены новые функциональные кровати, закуплены мониторы, за которыми мы можем следить за пациентами в послеоперационный период.

Пацієнтки, що надходять сюди, підкреслюють високий рівень наданої їм медичної допомоги, а також постійну увагу і піклування з боку персоналу клініки.

Людмила Абаржи, пацієнтка

Отделение тоже, очень хорошее, мне понравилось, и кровати удобные, новые, потому, что сидеть не могу, ходить не могу, а так удобно поднять себе кровать…Все замечательно, и девочки хорошие, не в чем мне не отказали, и был праздник, они в праздник возле меня ходили, потому, что мне плохо было. СКЛЕЙКА все замечательно, женщины чтобы не запускали свои болезни, чтобы всегда были здоровы, желательно раньше придти в эту клинику, не бояться, понравилось мне здесь. Я очень боялась, но я рада, что сюда попала.

Сьогоднішній день відділень гінекології університетської клініки — це грандіозний прорив в день завтрашній. Розташовані в старовинному будинку, збудованому на початку минулого століття відділення, сьогодні переживають другу молодість. Директор Університетської клініки професор Ігор Шпак підкреслює — кошти для придбання техніки і лікування мешканок Одеси та області отримані не з місцевого бюджету, а завдяки тому, що в Одеському медуніверсітеті вже багато років навчаються іноземні громадяни. Кошти, які вони перераховують за навчання, йдуть на обладнання клініки найсучаснішою технікою і, відповідно, лікування наших співгромадян.

Ігор Шпак, професор, директор Університетської клініки ОНМедУ

Только в 2016 году закуплено оборудование на сумму более 122 млн грн. Мы очень признательны руководству ОНМЕДУ, которое уделяет такое внимание Университетской клинике. Это, безусловно, возлагает на нас очень серьезную ответственность, мы понимаем, что кроме задачи оказания медпомощи, главной задачей для нас является подготовка квалифицированных кадров, подготовка и внедрение новых медицинских технологий. Все это будет осуществляться на территории нашей Университетской клиники

 

Комментарии закрыты