Минулого тижня сталась трагедія, що схвилювала Одесу. Двоє односельчан посварилися, і в запалі суперечки один з них взявся за зброю, готовий, здавалося, вчинити страшний гріх вбивства. На шляху кулі встала випадкова свідок цього конфлікту. В останній момент вона опустила рушницю і врятувала життя незнайомій людині, поставивши під загрозу власне. Про Марію Постникову ми вже повідомляли. Про стан її здоров’я після операції – дізнавались наші кореспонденти.

Продавець Старокінного ринку Марія Постникова, яка втрутилася у конфлікт двох чоловіків і отримала вогнепальне поранення ноги, потребує допомоги. 29 січня між жителями Біляївського району стався конфлікт: після словесної суперечки один з них дістав обріз. І вистрілити в іншого йому завадила саме Марія, поставивши під загрозу своє життя. На жаль, тепер вона в лікарні, і невідомо, чи зможуть лікарі зберегти її ногу. Їй зробили операцію, але про результати говорити ще зарано.

Анатолій, чоловік Марії

Вчера была проведена операция. На данный момент, сделали доктора все, что могли, чтобы спасти ногу. Прогнозов, естественно, никто никаких не дает вообще сейчас.

Якщо все буде добре, то попереду довгий час реабілітації, поки з’явиться нова тканина. А після того Марію чекає заміна колінного суглоба, вартість якого сягає десятків тисяч доларів.

Анатолій, чоловік Марії

Операций еще очень много. Это очень длительный период — это не год даже. Сразу сказали: рассчитывайте не на один год. Почему — потому что там нету костей. Потом уже будет стоять вопрос о суставах, вопрос о картечи — доставать, потому что картечь так в ноге и осталась, ее и не доставали, потому что там нельзя было.

Звичайно, все це вимагає величезних коштів, яких у Марії та її чоловіка Анатолія Воронюка немає.

Анатолій, чоловік Марії

По словам врачей — да, сейчас вопрос не стоит об этих операциях, но эти операции все проводятся здесь. Сейчас вопрос просто стоит… сейчас сказали, в очень больших деньгах. Очень больших — у нас, конечно, таких денег нету. Люди, правда, слава Богу, помогают. И кто чем может — но все помогают, спасибо им большое.

Те, що сталося з Марією, схвилювало всю Одесу. Не тільки друзі та близькі — незнайомці, які дізналися про те, що сталося, були вражені вчинком жінки.

Прот. Дмитро Яковенко, клірик Спасо-Преображенського собору

Вы знаете, что человек в обычной жизни может быть приличным, нормальным; но в какой-то конфликтной ситуации проявляется, кто он, как он себя может проявить, как он поступает. И в данной ситуации эта женщина поступила по-христиански — с большой буквы этого слова. В Библии есть такие слова, что «Нет больше той любви, кто положил душу свою за друзей своих». То есть она проявила самую главную христианскую заповедь: заповедь о любви.

Жінка врятувала життя не тільки одній людині, але і багатьом іншим, які перебували в радіусі пострілу та могли потрапити під обстріл.

Прот. Дмитро Яковенко, клірик Спасо-Преображенського собору

Ну, а так же я призываю людей доброй воли, кому важно, кто не равнодушен к поступку этого человека, чтоб вы помогли кто чем может. Многого не надо — главное участие. По копеечке можно помочь человеку собрать все-таки на дорогостоящую операцию.

РЕКВІЗИТИ

Марія Постникова

Банк одержувача: ПриватБанк

№ 5168 7556 1355 2583

Власник картки — Воронюк Анатолій (чоловік Марії)

Комментарии закрыты