Нескінченні зміни, вдосконалення матеріалів та технологій і нові можливості… Саме цим сьогодні характеризується архітектурно-будівельна галузь. Як залишатись «в тренді», слідкувати за новинками і дотримуватись двох головних критеріїв сучасності: екологічності та енергоефективності? Відвідувати відповідні заходи, один з яких цими днями триває в Одесі. З 24 по 27 травня у виставковому комплексі Одеського порту проходить архітектурний фестиваль «Одеський дім». Одне з головних досягнень фестивалю — це звичайно ж технології опалення та охолодження житла. Чи знали ви що на своєму власному домі ще й можна заробити? Тут вам розкажуть про те, як працюють сонячні електростанції, теплові насоси та інші пристрої альтернативної енергетики.

Анатолій Лиснецький, комерційний директор фірми Saen

Заработок происходит по «зеленому тарифу», который у нас существует в Украине. Детально мы можем объяснить каждому человеку, позвоним по нашим номерам телефона или приехав к нам в офис. Что касаемо тепловых насосов, гелиосистем — люди могут экономить с помощью этого оборудования их затраты на энергоносители. Солнечная электростанция, опять же. Мы от солнца получаем электроэнергию, либо от солнца мы получаем тепло в случае гелиосистемы. Также, тепловые насосы работают…есть геотермальные тепловые насосы, мы от энергии земли, от её тепла получаем тепло зимой и холод летом. Охлаждение, кондиционирование.

Представлені на Морвокзалі навіть такі глобальні системи, які, наприклад, дозволяють реставрувати фасади будівель — тема досить актуальна для старого центру Одеси. Також, навіть нові будинки нашого міста страждають від зайвої вологості, для таких випадків у експертів архітектурно-будівельного форуму «Одеський дім» є нові системи гідроізоляції. Котрі, до речі, мають навіть гарантію.

Ігор Зайцев, центр будівничих технологій Remmers

Мы привезли на выставку сам бренд Remmers. То есть, это немецкий продукт, который выпускается только в Германии и имеет эксклюзивные поставки из Германии. Ни в какой другой стране этот продукт не производится. У него очень широкий спектр применений и решает задачи любой сложности в строительстве, ремонте, восстановлении. Гидроизоляция, ремонт, восстановление и реставрация — она должна идти на другом уровне. Немножко не по такой стези, как у нас в Советском союзе было, понимаете. То есть, мы должны немножко поменять стереотип и отношение. Как у немцев, у них очень щепетильное отношение к памятникам истории. Немцы предоставляют 10 лет гарантии, мало какая компания даст на гидроизоляцию 10 лет гарантии. А вот взять даже Одесский регион, проблемы с влагой. Даже возьмем Еврейскую больницу, любые объекты, школы. Они везде имеют проблемы намокания, подмокания стен.

Запах зрубу і готові будиночки в карпатському стилі — «Одеський дім» радує дивовижними виробами для відпочинку дорослих і маленьких. Ви можете побачити справжні невеликі будинки з різного дерева. Також, тут для вас можуть виготовити двері або дитячий дворовий будиночок з пісочницею. Усі ці вироби приїхали з Тернополя і відрізняються особливою якістю і екологічністю.

Василь Грицак, директор компанії Терком

Сьогодні приїхали в місто Одесу для представлення на виставці дерев’яних будинків і виробів з дерева. В тому числі дерев’яні двері, будинки з склеєного брусу, профільного і цілиндровочного. А також, у нас експозиція, представлені комплекти і садових будинків в іншій формі. Тобто це будиночок садівника, альтанки і дитячі будиночки, пісочниці, які теж сьогодні користуються попитом. Екологічні будинки сьогодні купляють в нас люди для тимчасового проживання. Це є дачі, відпочинкові місця. А також для постійного користування будинки з клеєного брусу, як жилі будинки.

Залишатись сучасним і якомога менше шкодити природі. Створити будинок на будь-який смак — від початку до самого кінця. Все це можна реалізувати, відвідавши архітектурний фестиваль «Одеський дім», який з 24 по 27 травня проходить у виставковому комплексі Одеського порту.

Вишукані каміни та дивани у стилі модерн. Максимально функціональне і винятково декоративне. Для затишних вечорів у вітальні та зустрічей з друзями на подвір’ї. Усе, що можна уявити, і навіть більше цього –  на виставці «Меблі та інтер’єр», яка з 24 по 27 травня проходить у виставковому комплексі Одеського порту. Як побудувати енергоефективний будинок ми вже розібралися, але потрібно ще й облаштувати його кімнати. Меблі на будь-який смак, для спальні або вітальні, хочете ви облаштувати інтер’єр або зайнятись екстер’єром. Можливо, саме на Морвокзалі ви зможете зрозуміти, який дизайн варто вибрати для своєї домівки.

Юрій Нетребський, директор магазину «Bellini»

Если говорить о сроках под заказ, то очень быстрые сроки, потому что мы работаем напрямую с фабриками, без всяких посредников, от этого у нас и цены очень конкурентоспособные, если не сказать просто низкие. Мы работаем со всем миром — это Испания, Китай, Америка, Германия, Украина уже есть, да, появилась. Лучшие образцы, поставщики в Украине — также можем предложить.

Для кожного будинку чи квартири в першу чергу необхідна кухня. На виставці можна знайти комплекти будь-якого матеріалу та цінового сегменту. Учасники заходу поділились з нами тим, що привезли, і взагалі — що сьогодні модно встановлювати у себе вдома.

Ганна Благодарь, компанія «Меблева студія «Аніс»

И особенность фабрики в том, что она дает очень широкий ценовой диапазон. От премиального сегмента — это такая классика добротная, деревянные кухни; до очень демократичного сегмента, доступного любой практически семье. У нас покупают молодожены, покупают люди с маленькими детками. Сейчас вы знаете — бурное строительство. Люди покупают в новострои, в однокомнатные квартиры — наши кухни. Получают премиальное качество — но при этом очень доступную стоимость.

Одним з інтер`єрних трендів сьогодні є каміни. Компанії-виробники не лише встановлюють їх, а й займаються облицюванням за індивідуальним замовленням. Сучасні каміни працюють на візуалізацію: в першу чергу від них вимагається гарне зображення. Тому попитом користуються електричні версії, які до того ж можуть відтворювати звук тріскотіння — і навіть обладнані освіжувачем повітря.

Олександра Грігус, компанія «Marble de Luxe»

— Кто чаще всего покупает камины? Это дома или рестораны?..

— Это все-таки чаще всего дома. Но в современном мире стало сейчас возможным поставить сейчас камин и в квартире. У нас представлено огромное количество электрических каминов, которые можно поставить в квартиру. Без дымохода, без каких-либо затрат в плане ремонта. То есть камин готовый привезут, смонтируют в течение нескольких часов в готовом интерьере. То есть не будет ни пыли, ни мусора. Технологии позволяют. То есть сейчас огромное количество 3д каминов, которые имитирует настоящий огонь. То есть при желании и не имении дома в квартире можно тоже ощутить тепло камина и домашнего очага.

Виставка «Меблі та інтер’єр» порадує і любителів відпочинку на галявині біля свого будинку. Варто сказати, що зазвичай меблі на терасі будинку виглядають дуже масштабно і важко. Однак на Морвокзалі вам покажуть вироби, елементи яких виконані з дуже легких матеріалів. Підняти великий стілець годі й не переймаючись — настільки він невагомий.

Інна Атанасова, директор компанії «Дизайн3А»

Нашу мебель отличает от других долговечность. К превеликому нашему сожалению, наши покупатели к нам возвращаются лет через 10 и не потому что поломалось что-то, а потому что хотят просто изменить дизайн. Наука не стоит на месте, например, вот в этом году у нас представлен новый материал — это облегченный алюминий. У нас есть мебель из каркаса алюминия и специальное волокно, живущее на улице. В этом году мы привезли облегченный алюминий. Это то что очень легко, очень красиво. Вы можете без труда, даже женщина, перенести с одного места на другое.

Також, скоро в Одесі стартує курортний сезон і свої двері для містян і гостей відкриють прибережні заклади. На виставці «Меблі та інтер’єр» є типи меблів, які підходять саме для ресторанів, готелів та барів. Вид таких меблів називається «хорека», він позначає індустрію гостинності та харчування.

Ольга Іванченко, директор компанії «Sandalyeci»

Фирма начала свою работу с 2002 года в Турции. И сейчас насчитывает более 10 филиалов по всему миру. То есть, у нас есть свои прямые представительства и в Дубаи, и в Вашингтоне, и в Торонто, в Праге, очень много филиалов. В принципе, мебель отличается своим качеством, своей прочностью. Потому что, с учетом того что мы настроены на хореку, используются материалы более качественные. То есть в принципе самое что может быть: наполнители, ткани, сама фурнитура. Очень ответственно подходят и к выбору материала и к контролю производства. 

Фанати мінімалізму, прихильники класичних меблів і навіть ті, кому взагалі рідко щось подобається. Кожен зможе знайти щось на свій смак на виставці «Меблі та інтер’єр», яка з 24 по 27 травня проходить у виставковому комплексі Одеського порту. Щоб ви не шукали — яскраві акценти, незвичайні матеріали чи сучасну кухонну техніку — ви обов’язково знайдете усе тут.

 

 

Комментарии закрыты