КОБЗАР НЕВМИРУЩИЙ

Кобзар невмирущий! 204 роки виповнилося з дня народження великого українського генія, поета – Тараса Григоровича Шевченка і одесити цього не забули. Зокрема почали святкувати річницю біля пам’ятника поету в парку Шевченка. В Літературному музеї  твори знаменитого кобзаря декламували навіть найменші одесити — учні творчих студій міста. Також, на заході нагородили переможців конкурсу «Зоряна хвиля». Наші кореспонденти поговорили з лауреатами про те, як вони готувалися до заходу, а також про те чим їх вразила доля і творчість Тараса Шевченка.

 КРОК ДО УСПІХУ

З 9 до 11 березня проходив 7-й міський конкурс юних музикантів «Крок до успіху». Юні таланти Одеси та регіонів України представляли свою майстерність в трьох номінаціях: «солісти-піаністи», «композиторська творчість» і «соліст з оркестром». В конкурсі цього річ брали участь майже 90 дітей у віку від 6-ти до 16 років В неділю ввечері в філармонії відбулось нагородження переможців та гала-концерт лауреатов.

ЗАКОХАНИЙ У ЖИТТЯ

В художньому музею відбулось відкриття виставки, присвяченої 100-річчю від дня народження Заслуженого художника України Григорія Крижевського. Художник  є визначним представником одеської школи живопису. Він працював у різних жанрах: тематична картина, портрет, натюрморт,  пейзаж.  На виставці, яка має назву «Закоханий у життя», представлено 100 робіт різного періоду і різної тематики.

Комментарии закрыты