ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ПРЕДСТАВЛЯЄ

Одеський художній музей презентував виставковий проект «Тарасова колекція в уявному музеї». В чотирьох залах  представлені перлини з колекції Тараса Максим’юка, які доповнені роботами з колекції україники художнього музею та приватних зібрань. Серед хайлайтс виставки: численні графічні роботи майстра українського модерну Михайла Жука, зокрема його шедевр — монументальне панно «Біле і чорне», маловідомі публіці роботи Марії Примаченко та Ростислава Палецького й вперше в Одесі представлено серію «Квантовий стрибок Шевченка» Олександра Грехова.До студії ми запросили відомого одеського колекціонера українського мистецтва, громадського діяча, заслуженого працівника культури України Тараса Івановича Максим’юка.

ДОНБАС: ПЕРЕПРОЧИТАННЯ

В одеському історико-краєзнавчому музеї відкрилась пересувна виставка, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті на основі державних архівів. Виставка називається «Донбас: перепрочитання образу» і спрямована на формування образу Донбасу як невід’ємної частини України, без реінтеграції якої неможливі ані консолідація української політичної нації, ані Соборна українська держава.

 НАРОДЖЕННЯ БАЛЕРИНИ

Одеський театр опери та балету продовжує презентувати насамперед маленьким глядачам пізнавально-розважальні програми. Подорожуючи до оркестру, пізнаючи світ балету та опери діти та юнацтво залучаються до кращих зразків світового мистецтва. А театр дбайливо вирощую нове покоління своїх глядачів. 30 березня відбудеться другий прем’єрний показ феєрії-казки «Народження балерини». Прем’єра 17 числа пройшла з аншлагом. Наша знімальна група побувала на репетиції вистави і поспілкувалася з авторською командою.

Комментарии закрыты