ОЛЕКСАНДР ОНІЩЕНКО (ЧЕХІЯ)

В Музеї західного і східного мистецтва відкрилась виставка видатного чеського художника українського походження Олександра Оніщенка. Вперше в Одесі відомий в Європі художник презентує свої чорні полотна і фототворчість. Художник створив Galerie Jakubska в Празі, володіє престижними преміями в своїй сфері, а його картини є в колекціях принца Чарльза, Арнольда Шварцнегера та чеського діяча та драматурга Вацлава Гавела.

НОВИЙ ГОЛОВНИЙ ДИРИГЕНТ

1 –го серпня в одеській опері відкрився 210 театральний сезон. А вже 3 числа перед одеською публікою вперше постав новий головний диригент В’ячеслав Чернухо-Воліч , який став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади 25 червня цього року. Маестро диригував оперу Жоржа Бізе «Кармен».

ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ

З 1 по 4 серпня в Парку Шевченка проходив 23 книжковий фестиваль «Зелена хвиля» і 7-й  міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури. Цьогоріч обидва масштабні заходи проводилися разом, оскільки попит і зацікавленість дитячою літературою зростає не лише серед маленьких читачів, а й їх батьків. Видавництво «Ранок», «Старого Лева», «Фонтан казок», «Школа» та багато інших привезли чимало цікавого для дітей, а молоді автори й  письменники підготували дещо неординарне і для молоді.

ДИТЯЧИЙ ТЕЛЕПРОЕКТ

Ім’я Інни Гузенко в Одесі пов’язано перш за все з модою. З її легкої руки в місті відбувалися фестивалі стилістів, візажистів та креативних людей, конкурси, модні вечірки. Зустрічі з зірками шоубіза та відомими кутюрье давали можливість одеським модницям насолоджуватися історіями про моду та стиль. На телебаченні з успіхом крутилося декілька проектів, які безумовно, тим чи іншим чином  пов’язані з фешніндустрією.. Зараз Інна Гузенко та її командна спеціалізується виключно на дитячій творчості. До речі в цьому році дитячому телепроекту виповнюється 10 років. Про успіхи  та труднощі цього напрямку діяльності Інна розповіла нашій програмі.

Комментарии закрыты