Студія: . З 9 по 15 квітня в Одесі проходить туристичний тиждень. В ході якого зарубіжні та українські фахівці туристичної індустрії перебувають з робочим візитом у нашому місті. У п’ятницю  мер Одеси зустрівся з туристичними представниками з різних країн і поспілкувався на тему розвитку туризму Одеси на міжнародному рівні.

13 квітня до Одеської мерії завітала зарубіжна делегація менеджерів з туризму, які напередодні виступали на конференції «Міжнародного співробітництва та партнерства у сфері туризму». В ході зустрічі, Геннадій Труханов поспілкувався з зарубіжними фахівцями з питань міжнародного партнерства.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мне очень приятно, что действительно Одесса находится в поле зрения. Для Украины, сегодня для Одессы это очень важно. Очень важно- внимание, очень важна оценка происходящего в Украине и в Одессе. В Одессе сегодня, один из приоритетов нашей работы- это международный контакт. Одесса- город интрнациональный, интркультурный. У нас более 130 национальностей. Добро пожаловать в Одессу, я думаю, я с удовольствием отвечу на ваши вопросы.

В ході діалогу, зарубіжні фахівці з туризму розповіли про кращі практики просування туризму на міжнародній арені. А потім Геннадій  Труханов провів невелику екскурсію Стамбульським парком для делегації та розповів більше про наше місто.

Кароліна Петерс, туристичний менеджер з Лондону

Я вперше в Одесі.  Я ніколи не мала таких інтенсивних вражень, як за ці 24 години.  І скільки всього цікавого: туризм, архітектура, політика, кухня, розвиток парку і все це було разом інтенсивно і цікаво.

 Хенрік Вінтджен, туристичний менеджер з Німеччини

Я відвідав Одесу в перший раз 3 роки тому, і за результатами цих двох візитів я отримав більш глибоке розуміння станe туризму в Одесі, у мене були можливості приватної розмови з людьми, з представниками міста, з мером, з туроператорами.  І я вважаю, що в Одеси великий потенціал з точки зору туризму.  Одеса може бути розвинена як великий туристичний хаб України.  Однак це потребує великого співробітництва між державним сектором, приватним сектором і громадянським суспільством.

 

Комментарии закрыты