В Золотом зале литературного музея состоялась презентация новой книги, которую подготовил известный одесский журналист, председатель Одесской областной организации Национального соэза журналистов Украины Юрий Работин. Она называется «Сузіря ріднослова- на поклик маяка». В издание вошли интервью, статьи, лучшие конкурсные работы писателей, журналистов, исследователей, тех людей, которые неравнодушны к судьбе своего родного языка.

В літературному музеї відбулась презентація нової книги, яку підготував у співпраці з Василем Джураном, Тетяною Фонарюк та Іваном Ігнатом відомий одеський журналіст голова одеської областної організаціїї національної спілки журналістів України Юрій Работін.

 Юрій Работін, голова Одеської обласної організації  НСЖУ

 книга «Сузіря..» — це підсумкова книга 2017 р в рамках конкурсу Укр мова- мова єднання. Мої колеги х чернівців привезли її сюди, щоб презентувати.

 Презентація вже відбулася в Київі. Сьогодні книгу побачили одесити. Це збірка інтервью, статтєй про загальнонаціональний форум «Українська мова-мова єднання», найкращі конкурсні роботи.Їх автори- посадовці, науковці, письменники, журналісти, учні- ті, хто не байдужий до долі своєї рідної мови.  Крім того, Юрій Работін ознайомив присутніх в залі зі своєю поезією, якою він захоплюється з молоду. Автор прочитав вірші, написані цього року. Вони більш про війну в нашій країні та відношення до неї кожного з нас. А також лунали твори, які Юрій Работін написав ще студентом.

 Юрій Работін, голова Одеської обласної організації  НСЖУ

будуть зміни ( читає вірш)- тут я залишаюсь

Також в Золотому залі зунала прекрасна музика, яка супроводжувала вірши Юрія Работіна. Композитор і співак, народний артист України Микала Свидюк признався, Що веде переговори з автором про написаня спільної пісні.

 Микола Свидюк, композитор, співак, народний артист України

 Юра –человек неординарній. Он возглавляет журналистсую организацию. Он представляя наш город, многогранен. Одна грань-позия и мне пощастливилось сопровождать их своими произведениями.

Творчу поетичну зустріч з Юрієм Работіним було проведено в рамках новоріних та Різдвяних заходів обласної ради миру.

Комментарии закрыты