Старозавітний закон велів проводити обряд посвячення немовлят чоловічої статі Богуу восьмий день після народження. Священний звичай, встановлений Моісеєм більш ніж за тисячоліття до Христового Різдва, був здійснений і над Богонемовлям Ісусом. У церковній традиції ця подія відзначається великим святом і випадає на 1 день січня за старим стилем, що в сучасному календарі відповідає 14-ому січня.

15 січня в Іверської обителі міста Одеси престольне свято. У монастирі є храм на честь преподобного Серафима Саровського. У день пам’яті святого подвижника була звершена святкова Божественна літургія.

«Блаженніше давати, ніж брати», — ці слова вимовляє апостол Павло, звертаючись до християнських священиків. Таким простим виразом, який згідно самому Павлу належить Христу, апостол передав Церквізаповідь. Допомога і благодійність – невід’ємна частина любові до ближнього, про яку Церква свідчить уже два тисячоліття. Пропонуємо увазі телеглядачів звіт щодо благодійної діяльності Одеської єпархії за минулий 2018 й рік.

9 січня з благословення правлячого архієрея Одеської єпархії Високопреосвященнішого митрополита Агафангела в будівлі одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного для дітей недільних шкіл Одеської єпархії, а також дітей – вимушених переселенців зі Сходу України було проведено щорічне різдвяне дійство – Митрополича ялинка «Віфлеємська зірка». Більш детально – далі в сюжеті.

Комментарии закрыты