Церковно-слов’янською та грецькою мовами звучало богослужіння в Троїцькому соборі Одеси напередодні Дня незалежності Греції. Святкову Божественну літургію очолив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел. За богослужінням молились Генеральний консул Грецької Республіки Алексіос-Маріос Ліберопулос та численна грецька діаспора в Одесі. Наша знімальна група була присутня на події.

22 березня у п’ятницю православні християни відмічають день пам’яті святих сорока мучеників, що пострадали у Севастійському озері. Це релігійне свято пов’язане з Великим постом, тому у день пам’яті святих звершується особливе богослужіння.

У святі і великі дні святої Чотиридесятниці, 25 березня, правлячий архієрей Одеської митрополії Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел здійснив таїнство чернечого постригу насельниць Свято — Різдво — Богородичного Олександрівського жіночого монастиря села Олександрівка Болградського району. Далі в нашому сюжеті.

26 березня 2019 року в ході свого архіпастирського візиту в південні райони Одеської області Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський відвідав 6 храмів Болградського району.

У день вшанування Феодорівської ікони Божої Матері митрополит Агафангел звершив Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному Ізмаїльському соборі і очолив багатотисячний Хресний хід, під час якого, тисячі вірян, духовенство та єпископи на чолі зі своїм архіпастирем підносили старанні молитви про благополуччя в Україні, про єдність церкви і припинення війни.

У першу седмицю Великого Посту в Координаційному центрі соціального відділу Одеської єпархії відбулася роздача гуманітарної допомоги. 16-го березня, з благословення митрополита Агафангела, люди, які потребують підтримки, отримали допомогу на суму понад 30 тисяч гривень. Також інваліди, люди похилого віку, болящі отримали медичні препарати, а багатодітним сім’ям одеситів і переселенців співробітники соцвідділу передали дитяче харчування та продуктові набори. Детальніше — далі в сюжеті наших кореспондентів.

Комментарии закрыты