Два дні поспіль на минулому тижні — 24 і 25 вересня Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, знову відвідав Свято-Покровський скит с. Маринівка Біляївського району, щоб проконтролювати хід будівельних робіт на території обителі. Відзначимо також, що Владика приїжджав для того, щоб благословити роботу будівельної бригади з капітальної реставрації дороги, яка веде до Маринівки. Часто відвідуючи скит і будівельний майданчик хоспісу, Владика Митрополит Агафангел спілкувався з місцевими жителями і не з чуток знав про серйозні проблеми села. Як почесний громадянин Одеської області Архіпастир, за підтримки народних депутатів України та депутатів Одеської обласної Ради, став ініціатором не просто ямкового ремонту сільської дороги, але капітальної реставрації всього дорожнього полотна.

21-го вересня Православна Церква вшановує Різдво Пресвятої Богородиці — ця подія історично розташована біля самих витоків початку епохи Нового Завіту, що настав із пришестям у світ Христа. В особливо урочисте свято була звершена святкова літургія, яку очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Священик — перш за все особа, яка стоїть перед Богом у молитві, в молитві не тільки за себе, але і за інших. Людина, що прийняла священний сан, є тим, через кого люди чують голос Христа. 22-го вересня, в свято праведних Богоотець Іоакима і Анни, Владика Агафангел очолив богослужіння, за яким були здійснені священницька і дияконська хіротонії випускників Одеської духовної семінарії. За важливою і хвилюючою подією спостерігала наша знімальна група.

Православні християни 19-го вересня згадують чудо Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех в IV столітті, свято, яке в народі називають «Михайлове чудо». У Свято-Архангело-Михайлівському Одеському жіночому монастирі в святковий день було звершено урочисте богослужіння.

18 вересня в храмах Православної Церкви чутні молитви до святого пророка Захарія і праведної Єлисавети — батьків Іоанна Хрестителя. Згідно зі встановленими правилами в цей день відбувається Божественна Літургія в пам’ять цих святих.

Комментарии закрыты