19-го січня, в день святкування одного з найважливіших християнських свят — Хрещення Господнього або Богоявлення — митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив Божественну літургію і привітав одеситів в Свято-Успенському кафедральному соборі Одеси. Це свято на честь особливої, чудесної події євангельської історії: було засвідчено, що Ісус — не тільки Син Людський, а й Син Божий. Людям з’явився Бог.

На святе Богоявлення, з благословення Владики Агафангела, на кількох одеських пляжах був звершив чин Великого освячення води і відбулися традиційні водохресні купання.

15-го січня одесити вшанували пам’ять преподобного Серафима Саровського. Для нашого міста це особливий день — своє престольне свято молитовно звершує Свято-Іверський чоловічий монастир. Святкову Божественну літургію в храмі, освяченому на честь преподобного Серафима, очолив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, якому співслужили намісник монастиря Високопреосвященніший Діодор, архієпископ Южненський, і Преосвященніший Сергій, єпископ Болградський, а також братія монастиря в священному сані.

У минулі дні церковна сім’я храму Успіння Божої Матері в місті Татарбунари проводила в вічні райські селища свого настоятеля і благочинного храмів Татарбунарського округу протоієрея Віталія Горзова.

У цьому новому році Координаційний центр з надання гуманітарної допомоги при Соціальному відділі Одеської єпархії вже надав продуктові набори для 430 людей. Серед підопічних центру – малозабезпечені одесити, біженці зі східних областей України, багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми-інвалідами.

20-го січня, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, за сприяння Обласної ради миру, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулося традиційне свято до Різдва Христового — митрополича ялинка «Віфлеємська зірка», яка зібрала величезну кількість маленьких прихожан Одеської єпархії.

Комментарии закрыты