20-го березня Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, разом з вікаріями Одеської єпархії звершив Хресний хід з Касперівською іконою Божої Матері навколо міста Одеси. Під час двогодинної молитовної подорожі був звершений традиційний спів акафісту Касперівській іконі Божої Матері. Подія стала важливим прологом до тривалого карантинному періоду, протягом якого віруючі будуть позбавлені радості традиційної громадської молитви під склепіннями храмів. І, в той же час, Покров Заступниці Одеси вселяє надію на милість Божу і швидке подолання труднощів..

Великий піст — це особливий благодатний час, коли людина повинна задуматися і очиститися від своїх гріхів, згадати хресний шлях нашого Спасителя і принести гарячі сльози покаяння у вчинених гріхах. В 3-ю Хрестопоклонну Неділю Великого посту Владика Агафангел звершив Божественну літургію в Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі. Трансляцію недільного богослужіння з храму святої блаженної Матрони дивилися тисячі православних одеситів. Підкреслимо, що в період карантину такі прямі трансляції будуть проходити на телеканалах медіагрупи ГЛАС, а також на ютуб-каналі Одеської єпархії і в фейсбук кожної неділі.

З огляду на всю тяжкість обставин, що нахлинули на нашу землю, і безвихідність, в яку потрапили багато людей, духовенство одеської єпархії, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, — невтомно продовжує допомагати простим людям гуманітарною допомогою.

Одеська єпархія ніколи не залишалася байдужою до життя одеситів, особливо в умовах надзвичайних ситуацій. Так, з благословення Владики Агафангела, в жилих будівлях монастирів Одеси надаються умови для проживання медичного персоналу лікувальних закладів міста на період вірусного карантину.

Сьогодні, в період антивірусного карантину, призупинено проведення відкритих лекцій в рамках єпархіального проекту «Пост з Біблією в руках». У нас готові матеріали з розповіддю про ті лекції, що вже відбулись. І ми пропонуємо вам знову зануритися в атмосферу проекту. «Старий Заповіт на сторінках Євангелія» — лекція з такою назвою для всіх бажаючих відбулася в рамках проекту «Пост з Біблією в руках» напередодні карантину. Розповів про значення Старого Заповіту для християн і про його зв’язки з Новим Заповітом викладач Одеської духовної семінарії протоієрей Володимир Колесник.

Комментарии закрыты