У суботу, 30-го травня, в Свято-Успенському кафедральному соборі православні одесити зібралися вшанувати пам’ять святого праведного Іони Одеського. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, у співслужінні духовенства міста.
Історія Церкви — це живий відблиск істинності християнства, яке як ніхто краще засвідчили святі мученики, які віддали за свою віру все аж до власного життя. Такою була здебільшого історія Грузинської Православної Церкви. У недільний день 31-го травня Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, звершив чин освячення одеського храму на честь благовірної цариці Грузії Тамари. Святкове богослужіння транслювалося в ефірі на ресурсах Одеської єпархії і Медіагрупи ГЛАС.
1-го червня, в День захисту дітей, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, відзначив грамотами і листами подяками представників Молодіжного відділу Одеської єпархії, які в умовах карантину активно надавали соціальну допомогу нужденним людям.
3-го червня Церква вшановувала пам’ять рівноапостольних царя Костянтина і матері його цариці Олени. Флавій Валерій Аврелій Костянтин I Великий — римський імператор, який в IV столітті заборонив гоніння на християн, став прихильником і захисником християнської віри. Його мати цариця Олена прославилася своєю діяльністю з розповсюдження християнства і проведеними нею розкопками в Єрусалимі, в ході яких були знайдені Гроб Господній, Животворящий Хрест та інші реліквії Страстей. В Одесі раніше існував храм на честь рівноапостольних царів Костянтина і Олени, який був зруйнований після революції. Пропонуємо вашій увазі наш архівний матеріал.