П’ятнадцятого червня в місті Білгороді-Дністровському урочисто відзначили день пам’яті святого Іоанна Сочавського. У храмі святого великомученика Іоанна Нового Сочавського богослужіння очолив правлячий архієрей Одеської єпархії Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський.

У четвер, вісімнадцятого червня, в день пам’яті святого благовірного князя Ігоря Чернігівського, з благословення митрополита Агафангела, велася пряма трансляція богослужіння зі Свято-Спирідонівського храму Одеси.

Одинадцятого червня Православна Церква молитовно вшанувала пам’ять святителя Луки Кримського, видатного пастиря і лікаря, який все своє непросте життя цілком поклав на престол Господа в лікуванні і служінні Творцю і людям. У день престольного свята в храмі святителя Луки Кримського і святої мучениці Валентини міста Одеси за Божественною літургією була присутня наша знімальна група.

Одеська єпархія Української Православної Церкви спільно з благодійним фондом Вадима Новинського «Покров» надала допомогу ветеранам міста Одеси. Соціальний відділ єпархії адресно допомагає учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни та бойових дій в Афганістані, які в силу своїх скромних фінансових можливостей потребують підтримки. Тим з них, хто за станом здоров’я не може особисто приходити в центр видачі допомоги, співробітники відділу приносять продуктові набори додому. Волонтерів в будинках ветеранів зустрічають з теплими обіймами і сльозами радості, адже в цей складний кризовий час захисникам нашої Вітчизни так необхідна турбота і підтримка. Церква пам’ятає героїзм наших ветеранів і завжди буде приділяти особливу увагу людям, які, ризикуючи власним життям, подарували майбутнім поколінням мир.

На медіаресурсах Одеської єпархії, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, — дванадцятого червня була проведена перша зустріч священнослужителів разом з православною молоддю і всіма бажаючими для відкритого спілкування. Глядачі мали можливість задавати будь-які свої запитання спікерам в режимі реального часу і тут же отримати відповіді від досвідчених служителів Церкви.

Комментарии закрыты