25-го лютого митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел спільно з вікаріями Одеської єпархії звершив хресний хід з чудотворною Касперівською іконою Божої Матері навколо Одеси. Владику Агафангела супроводжували архієпископ Южненський Діодор і архієпископ Арцизький Віктор.
Під час майже тригодинної молитовної подорожі, яка транслювалася у прямому ефірі, митрополит Агафангел звершив акафістний спів Покрову Пресвятої Богородиці, що читають перед іконою Її «Касперовською».
У каплицях та біля поклонних хрестів на околицях Одеси архіпастир та священнослужителі підносили молитви Господу Богу та Богородиці про мир в Україні, осіняючи місто та його мешканців Касперівською іконою та окроплюючи освяченою водою.

З благословення митрополита Агафангела, у Свято-Успенському кафедральному соборі Одеси цілодобово продовжується читання акафіста перед Касперівською іконою Божої Матері – покровителькою Півдня України. Про молитовну та діяльну допомогу Одеської єпархії одеситам та народу України дивіться у нашому дайджесті.

З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, у зв’язку з військовими діями, у 7-ми храмах Одеси було влаштовано притулки для потребуючих. Ці притулки укомплектовані та оснащені всім необхідним, починаючи від матраців та ковдр для сну та відпочинку, закінчуючи гарячим чаєм, смачною та ситною їжею.

«Благоговіння – ось те, що визначає внутрішній стан людини і свідчить про його духовне здоров’я. Благоговіння є ознакою покаяння, смирення, любові. Благоговійна людина приступає до святині зі страхом і трепетом». У Свято-Іверському Одеському чоловічому монастирі 25 лютого , з благословення правлячого архієрея Одеської єпархії митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, було звершене урочисте богослужіння на честь престольного свята – дня пам’яті ікони Божої Матері «Іверська», яке очолив намісник обителі архієпископ Южненський Діодор, вікарій Одеської єпархії.

У складні часи Церква завжди була зі своїм народом, надихаючи на подолання труднощів, відновлення правди Божої та справедливості. І сьогодні Свята Церква як чадолюбна Мати, не відокремлюючи себе від народу і разом з ним переживаючи жахи воєнного часу, закликає усі ворогуючі сторони до миру та злагоди, діалогу та взаєморозуміння. Ми молимося про мир в Україні, ми робитимемо все можливе у цей тяжкий час, щоб допомогти у «гіркостях сущому» українському народові.

Комментарии закрыты