У прес-центрі Одесит тривають прес-конференції, присвячені реалізації програми «теплих кредитів» і участі в ній державних банків. Однією з важливих складових житлово-комунальної реформи є саме модернізація житлового фонду. У здійсненні цієї реформи беруть участь і державні банки, яким країна доручила приймати документи у людей, які бажають поліпшити житлово-комунальні послуги та їх якість. Представники «Ощадбанку» поділилися всіма тонкощами того, що ж таке «теплі кредити» і як користуються ними жителі Одеси.

Ярослав Берковський, голова відділу роздр. кредитування «Ощадбанк»

Старт начинался непосредственно по государственной программе кредитования котлов. Так как наш регион менее обеспечен не газовыми котлами, поэтому он у нас чуть-чуть вышел провальным. Далее уже ситуация, когда внедрилась программа энергоэффективного кредитования других материалов-утеплителей, это в первую очередь, металлопластиковые окна, программа начала с каждым годом набирать свой темп. Если взять для сравнения 2014 год, конец года, это было порядка до 30 кредитов выдано, то на сегодня, 2017 год, весенний старт программы закончился порядка 1000 кредитов за полтора месяца. Полный пакет документов, необходимый для получения, как государственной, так и компенсации от мэрии, находится на сайте мэрии и банка. На сами перечисления средств мы как банк не влияем, средства — государственные, мы являемся источником продажи кредита часть которого финансирует государство.

А ми нагадуємо, що програма «теплих кредитів» стартувала як загальнодержавна ще в 2014 році. За останні 2 роки програма встигла зарекомендувати себе серед населення, а кількість громадян поінформованих про такі «кредити» тільки зростає. За весь час дії програми, сума кредитів, яка була отримана жителями Одеси сягнула 10,5 мільйонів гривень. Загальний розмір компенсації з міського бюджету по ним склав 2 мільйони гривень. Розмір компенсації для 20 ОСББ та 11 ЖБК — 740 тисяч гривень. Окрім цього 417 фізичних осіб отримай 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Комментарии закрыты