11 липня з пастирським візитом з Ватикану до Києва прибув кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков. В аеропорту «Бориспіль» його зустрічали Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та  Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті. Цей візит є жестом любові Папи Франциска, зазначив кардинал і додав, що в Україні він вже втретє. В один з минулих візитів Леонардо Сандрі  приїжджав  в Україну разом із папою Святим Іваном Павлом другим.

кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков

 Хочу привезти і передати главі Української греко-кАтолицької церкви блаженнійшому Святославу, всім митрополитам, єпископам ,а також усьому Божому люду найширіші вітання, молитву і благословення від Святійшого отця Папи Франциска. Вперше я приїхав до України, коли ця країна була у розвитку і буяла, і, власне, розвиваласяу своєму християнскому і духовному житті. Цей візит так само повязаний із сумними подями, що переживає український народ. І саме тому я приїжджаю із посланням і побажанням миру та добробуту в цій країні, яка є величезною надією для цілого світу

Серед іншого, зазначив кардинал Сандрі, він приїхав вшанувати  вшанувати Пресвяту Богородицю Зарваницьку і передати їй усе вшанування і любов, яку має Церква у Римі до неї та до всього українського народу. Також в рамках візиту заплановано низку подій у Києві, Харкові, Краматорську, Слов’янcьку, Івано-Франківську та Львові. Візит триватиме до 17 липня.

Комментарии закрыты