МИКОЛА ПРОКОПЕНКО

Одеса славиться своїми майстрами образотворчого мистецтва далеко за межами країни. Видатний представник одеського живопису, народний художник України Микола Прокопенко майже все своє життя працює у власному особливому стилю. Його полотна яскраві, барвисті, експресивні і обов’язково з філософською складовою. Майстер сумісно зі своїм постійним творчим партнером одеським поетом Ігорем Потоцьким підготував виставку , яка буде проходити в літературному музеї з 20 вересня до 8 жовтня. Про виставкову діяльність, про ситуацію в художньому просторі Одеси, про своє власне відчуття мистецтва Микола Прокопенко розповів нашим кореспондентам.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

Щорічно у другу суботу вересня відзначається професійне свято працівників кінематографії — День українського кіно. 13-го вересня на легендарній одеській кіностудії відбулось урочисте святкування Дня українського кіно.  Співробітники студії, професійний стаж яких більше 25 років», отримали премії «Легенди Одеської кіностудії». Також відбувся премєриний показ трейлера до фільму «Режисер» про життя Олександра Довженка.

ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН

15 вересня завершився 5 –й фестиваль  «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Останньою подыэю стала опера Турандорт з запрошеними співачками з Італії Тіціаною Карузо та Міною Ямазакі. За диригентським пультом – головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч. Серед гостей фестивалю був і відомий італійський контртенор Раффаеле Пе. Володар чудової тембральної краси голосу виконав партію Орфея в опері ГлЮка «Орфей і Евредіка» .

Комментарии закрыты