До дня міста в Одесі у рамках реалізації проекту «Європейська мерія: відкрита та доступна влада» презентували Центр інтегрованих послуг, розташований за адресою вул. Косівська, 2-д. Присутній на відкритті Одеський міський голова зазначив, що нарешті у влади є політична воля, аби проводити в місті такі зміни.

— Материальную помощь, в чем конкретно у вас проблема, что хотите получить?

— Потратил много денег. Вот хочу компенсировать. Могу ли я рассчитывать на компенсационную помощь по компенсации затраченных средств на лечение.

— Смотрите, у нас есть материальная помощь на компенсацию средств, потраченных на лечение. Я сейчас распечатаю вам бланк, вы можете заполнить. Я сейчас распечатаю вам бланк, вы можете его заполнить и оставить нам для того, чтобы мы рассмотрели ваш вопрос. Если есть, конечно, возможность, копию паспорта — чтобы мы могли отсканировать его для регистрации.

— Хорошо.

— Возьмите, пожалуйста, бланк.

— Это бланк, который мне необходим?

— Да.

— Заполняю его прямо здесь?

— Да.

— Все, я понял, спасибо.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Была проблема. Подчеркиваю, была проблема. Из-за ее решения — разбросанные по всему городу помещения. 42 объекта разбросаны. Для человека, чтобы получить справку, нужно было объехать полгорода. Все знали об этой проблеме. Она не решалась. А знаете почему? Потому что не принимались решения. Не было воли у городской власти. Сегодня — она есть.

Так Центр, що з цього тижня починає працювати у тестовому режимі, — це сукупність фронт-офісів центру інтегрованих соціальних послуг, центру надання адміністративних послуг та центру звернень, запитів та листування.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Потому что здесь внедряются европейские технологии. Начиная от энергосберегающих технологий и заканчивая качеством предоставления услуг.

Крім того Одеський міський голова підписав Меморандум про взаєморозуміння між Одеською міською радою та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Джованна Барберіс, Представництво Дитячого фонду ООН в Україні

Всі правильні слова вже сказали. І я від себе хочу додати, що ця будівля, такий прекрасний центр, допоможе не лише створити сприятливі умови для тих людей, що там працюють, але й дійсно надавати якісні послуги тим, хто їх потребує.

Так у рамках Меморандуму міська рада та ЮНІСЕФ співпрацюватимуть з питань розвитку Центру інтегрованих послуг, і саме завдяки цій співпраці в закладі можуть бути впроваджені різноманітні європейські технології.

Комментарии закрыты