Традиційний напрям — новий перевізник. З 29 жовтня авіакомпанія «AtlasGlobal Україна» почне виконувати прямі рейси Стамбул-Одеса-Стамбул. На прес-конференції, приуроченій до їх презентації, директор одеського літовища наголосив: компанія вирішила літати з Одеси в достатньо конкурентному середовищі.

Павло Прусак, директор міжнародного аеропорту «Одеса»

Но я думаю, одесситы преимущества смогут оценить, потому что там, где есть конкуренция, там, где есть несколько авиакомпаний, которые на этом маршруте выполняют рейсы, там авиакомпании вынуждены бороться и предоставлять лучший сервис, лучшие условия для своих пассажиров. И это даст возможность пассажиру одесскому при выборе выбрать оптимальный вариант и воспользоваться теми преимуществами, которые авиакомпания предоставит.

Садін Айилдиз, Генеральний консул турецької Республіки в Одесі

Останнім часом між Україною та Туреччиною розвиваються не тільки економічні, а й туристичні стосунки. Минулого року ми прийняли понад один мільйон українських гостей, а громадяни Туреччини відвідують не лише столицю України, а й інші її міста. І аби забезпечити такий потік пасажирів в обидва боки, всі авіакомпанії змагаються між собою. Аби бути конкурентно спроможними, аби забезпечити достатню якість своїх послуг.

Польоти до Стамбулу здійснюватимуться по понеділках і п’ятницях і триватимуть 1 годину 40 хвилин. А з 1-го листопада літати до столиці Туреччини можна буде чотири рази на тиждень: в понеділок, четвер, п’ятницю та неділю.

Ярослав Красножон, генеральний директор «AtlasGlobal Україна»

Чем мы принципиально отличаемся от других компаний, это то, что вы видите в цене на билет — это конечная стоимость. С вас никто не будет брать дополнительные деньги. То есть в эту стоимость включены и багаж, и питание, и регистрация, и все остальное. Вы можете столкнуться, как другие перевозчики продают вам билет за меньшую стоимость, а вы платите плюс за регистрацию, вы платите плюс за багаж, плюс за другие дополнительные услуги. В нашей компании они таковыми не считаются. Билет есть билет.

Представники авіакомпанії зауважили: компоновка літаків, якими здійснюються рейси, не така щільна, як у інших, а тому кожен пасажир має більше місця для комфортного перебування на борту та ручної поклажі.

Комментарии закрыты