26 річниця здобуття Україною незалежності розпочалась в Одесі біля пам’ятника головному українському поету — Тарасу Шевченку. Участь в урочистому покладанні квітів на честь свята взяв Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я поздравляю всех одесситов, всех украинцев с Днем независимости нашей страны. Хочу пожелать нам всем прежде всего мира. Мира и процветания нашей стране. Для того, чтобы это было — недостаточно пожеланий. Надо упорно, кропотливо работать. Работать над тем, чтоб в стране был мир; работать над тем, чтобы в стране росло благосостояние нашего народа и расцветали наши города. Что мы и делаем — что и делает городская власть из года в год.

Поклали квіти до пам’ятника славетного українського поета і представники обласної влади.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Я впевнений, що, як для мене особисто, так і для всіх без виключення громадян України, це головне свято. Це день народження України. Це день незалежності України.

Відсвяткувати День незалежності прийшли і ті, хто народився вже у вільній, незалежній Україні, і ті, хто довгі роки свого життя чекав на це.

Юліана

Прийшла сюди з батьками на празднування Дня незалежності України. Тому що я народилась в Україні, і Україну дуже сильно люблю. Вона живе в кожнім серці українця — і в моєму теж.

Тетяна

Для мене це свято, як для українки, воно таке довгождане, довгоочікуване. Дуже хотілося, щоб Україна відбулася, дуже хотілося дочекаться цього. Ну, і звичайно своїм дітям, онукам розповідаю. В мене маленький онучок — чотири рочки. Я запитую: «А ким ти хочеш бути?» А він каже — українцем.

І незважаючи на дати в календарі та державні свята, це те, чого щодня бажає кожен з нас, — бути українцем, бути гідним незалежності, здобутої 26 років тому.

Комментарии закрыты