Четвертий рік поспіль в нашому місті проходить футбольний матч за Суперкубок України. 17 липня, напередодні події, яка відбудеться в суботу, 21 липня, в Одесі представили сам приз.

Томас Грімм, президент Української футбольної Прем’єр-ліги

Цього року ми поставили собі дуже амбітну мету, дуже високу планку. В травні Київ приймав останній матч Ліги чемпіонів УЄФА. І ми прагнемо організовувати наше футбольне свято, суперкубок України на такому ж високому рівні. Мене обрали президентом української прем’єр-ліги нещодавно і для мене це перший матч за суперкубок в Одесі. Але за останні місяці я дізнався дуже багато про український футбол. І я помітив, що увага до Суперкубку та рівень його організації зростають з кожним роком.

До матчу за суперкубок України, в якому традиційно боротимуться «Динамо» та «Шахтар», місто готувалось ретельно і оргкомітет провів не одне засідання для комфортного перебування вболівальників з усієї України в нашому місті.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Все мы станем свидетелями грандиозного, массового события, спортивного, футбольного шоу. Игры — красивой, яркой, принципиальной. Вы знаете, этот дуэт длится уже давно. И мы все постоянно наблюдаем. Действительно, торжество футбола, торжество спорта в нашем городе. Всех поздравляю. Мы делали все возможное для того, чтобы создать условия для проведения этого матча.

Томас Грімм, президент Української футбольної Прем’єр-ліги

Для мене велика честь проводити цей матч в Одесі, для нього створені всі умови: і чудовий стадіон, і чудове місто, і ця промо-зона. Це все фантастичне. Від імені Української футбольної Прем’єр-ліги запрошую вас святкувати разом з нами відкриття футбольного сезону в Україні, яке пройде цього тижня. І безумовно запрошую вас на стадіон в суботу, 21-го числа, відвідати футбольний матч.

Мы даем с вами обратный отсчет … 3-2-1. Старт дан, друзья!

Комментарии закрыты