В цьому році виповнюється 150 років від дня смерті людини, яка відтворювала наше місто, його особливе обличчя, — італійського архітектора Франца БоффО. До цієї дати в літературному музеї  14 листопада відбудеться вечір пам’яті «Не кам’яне серце».  З чого складається історична та поетично-концертна програма організатори проекту розповіли в прес-центрі Одесит .

Представник італійської архітектурної школи Франц Боффо віддав нашому місту  40 років свого творчого життя. Італійський зодчий здійснював проектування і будівництво головних парадних будівель в центрі міста, що стали невід’ємною частиною Одеси, її візитною карткою. Це і будівля нинішньої мерії, і перша висотка на Пушкінській, 6, і потьомкінські сходи.

 Віталій Орлов, ст. викладач кафедри іноземних мов ОНУ

 именно благодаря єтой лестнице в первіе годи независимости Укр. Європа стала узнавать Одесу. Поднимаясь по лестнице мі видим Воронцовский дворе и город скую думу. Єто символи города без которіх мі себя престваить не можем.

 Вікторіо Анусі, президент італійської спілки

Когда ми говорим об єтом человеке, хотим вспомнить о нем речь идет о ревакацьоне. Єто моменткогда ми собираемся и говорим, что происходило фактически полтора века назад.и поговорить об актуальності, культурном наследии

Організатори  вечора пам’яті вирішили нагадати мешканцям нашого міста про той вагомий внесок, який зробив  видатний італійський архітектор для відтворення незабутнього образу Одеси.

 Олена Олексієнко, організатор заходу

4архитектор –єто призвание души. Я как строитель сталкивалась с  низким уровнем знаний студентов. Хотілось тобі студенти вместе с библиотекарями, молодежью приобщились к такой урочистой дате.

 Лариса Козловська, співогранізатор заходу

 зібравшись на цей захід ми вирішили долучити зовсім юних учасників. У нас будуть виступати діти з центру дитячої творчості, і заслужених працівників культури, народних артистів , лауреатів літературних премій

Історична та поетично-концертна програма «Не кам’яне серце», яка присвячена 150-річчю від дня смерті видатного італійського зодчого, чиї талановитій витвори архітектурного мистецтва ще й досі в незмінному вигляді прикрашають наше місто, Францу Боффо відбудеться в золотій залі літературного музею 14 листопада о 15.00

Комментарии закрыты