У всесвітньому клубі одеситів відбувся вечір памяті драматурга, сценариста, поета Олександра Галича, одного з батьків авторської пісні. Одеський виконавець Олексій Семенищєв підготував програму «Пливуть хмаринки, пливуть», яка складалася з пісень та віршів Олександра Галича.
Олександр Гінзбург, добре відомий кожній інтелігентній людині під псевдонімом Олександр Галич, почав складати пісні з кінця 1950-х, виконуючи їх під власний акомпанемент на семиструнній гітарі. Відштовхуючись в якійсь мірі від романсової традиції та мистецтва Олександра Вертинського, Галич став першим з найяскравіших представників жанру радянської авторської пісні (вже потім були Булат Окуджава, Володимир Висоцький та інші). З появою магнітофонів Галич набув величезної популярності, передусім серед широких кіл радянської інтелігенції. Він фактично сформував навіть не напрямок, а жанр.
Олексій Семенищєв, виконавець авторської пісні
Пісні Галича різко контрастували з затвердженою комуністичною партією естетикою, тому були заборонені публічні концерти. Його не друкували і не дозволяли випустити платівку, ім’я вилучали з титрів фільмів, знятих за його сценаріями. По суті він став підпільним, «бобінним» виконавцем: його слухали вдома, його пісні передавали один одному в записах.
Юрій Бойко, поет
На початку 70-х років Олександра Галича було виключено зі Спілки письменників СРСР і Спілки кінематографістів. У 1974 році його добровільно-примусово» вигнано за межі країни. Спочатку він оселився в Мюнхені, де працював на радіостанції «Свобода». Потім в Парижі, де трагічно загинув 15 грудня 1977 р. від удару електричним струмом. Існує також версія, що це було вбивство. Олександр Аркадійович похований у передмісті Парижа.
Влада Ільїнська, поет
Олексій Семенищєв, виконавець авторської пісні
На вечорі — присвяченні Олександру Галичу прозвучали відомі пісні автора, а також уривки з автобіографічної повісті «Генеральна репетиція».