ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ КУПІН

25 –го січня виповнилося 125 років, як офіційно відкрився одеський цирк.  Наш цирк має як мінімум три дивовижні особливості: це найстаріший цирк у світі, його каркас зроблений з металу невідомого складу, а відстань від манежу до куполу складає 22 метри, тоді як стандарт — 18 метрів. Цей перелік сміливо можна доповнити неймовірними виступами талановитих акторів та тварин. Про традиції одеського цирку, про знамениті династії циркачів, про зірок циркового мистецтва, які виступали на арені одеського цирку програмі Культурна палітра розповів Олексій Григорович Купін, людина, що керувала цирком майже 30 років.

ГЕРБ УКРАЇНИ

 До Дня Соборності України в історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України, яка розкриває вікову історію  одного з основних символів країни.    Виставка створена Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з Центром дослідження визвольного руху та видавництвом «Родовід». Вона є важливою ланкою інформаційно-просвітницької кампанії з реалізації плану заходів відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр., вшанування пам’яті її учасників та виконана у пересувному форматі.

ТВОРЧІСТЬ МАРКОВСЬКОГО

У виставковій залі  літературного музею відкрилась   виставка робіт одеського художника, лауреата Шевченківської премії Ігоря Федоровича Марковського. мальовничого темпераменту багато років був прикований важкою хворобою до інвалідного візка. Але не здавався болю, працював. В минулому році майстра не стало. Виставка під назвою «Творчість» присвячена ювілею творця. В ці дні йому виповнилося би  70 років.

Комментарии закрыты