Вітаю. В ефірі флеш-новини. Коротко про головне на цю годину – в найближчі 10 хвилин.

Профільний комітет ВР підтримав продовження мораторію на продаж землі

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав проект закону щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє РБК-Україна. В  пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що «дія мораторію буде продовжена  до врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2018″.

Розенко: боржники зможуть отримати субсидію

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що субсидію можна отримати навіть при наявності боргу за житлово-комунальні послуги, узгодивши графік погашення заборгованості. «Якщо людина не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона повинна скористатися системою субсидій, і держава частину заплатить за нього. Субсидію можна отримати навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому потрібно узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана», — сказав він. Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг необхідно звертатися до місцевих органів влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками відповідних послуг, підкоряються місцевим властям.

Електронний проїзний документобійдеться Україні в 10-15 млн євро

Впровадження єдиного електронного проїзного документа може обійтися українським містам в суму близько EUR 10-15 млн,, про це заявила радник міністра інфраструктури України Яника Меріло. В свою чергу глава Мінінфраструктури Володимир Омелян зазначив, що впровадження електронного квитка є одним з етапів реформування ринку перевезення пасажирів. «Це дасть можливість не тільки сформувати правильну транспортну стратегію, а й дати максимум зручностей нашим громадянам», — сказав він, додавши, що в Україні надзвичайно великий відсоток транспортних перевезень знаходиться в «тіні» .Як приклад міністр навів грузинський Батумі, де після введення електронного квитка надходження від транспортних послуг до міського бюджету збільшилася на 60%. Омелян зазначив, що з впровадженням електронного квитка проблема безбілетників буде практично вичерпана .Міністр додав, що тема електронного квитка важлива не тільки для автомобільних і автобусних перевезень, але і для «Укрзалізниці», зокрема в приміських перевезеннях, де держава досі оперує віртуальними показниками кількості перевезених пасажирів і проданих квитків. «Законопроект про запровадження електронного квитка буде внесений на розгляд українського парламенту під час інфраструктурного дня.

Бібліотека ім. Багрицького святкує 70 років з дня заснування

Міська бібліотека імені Едуарда Багрицького святкує ювілей — 70 років з дня заснування. Урочистості з цієї нагоди відбулися 6 жовтня. Бібліотека-філія №1 імені Багрицького є однією з найстаріших бібліотек Одеси. Її історія починається з 1946 року. І сьогодні заклад має чим дивувати відвідувачів. Унікальність бібліотеки — досягнення у сфері екології та енергоефективності. Детальніше про це — далі.

Виставка «Екслібріс»до 50-річчя відділення художнього оформлення

У виставковому залі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. Блещунова відкрилася ретроспективна виставка студентських робіт з фондів Одеського художнього училища ім. М.Б. Грекова. .Виставка «Екслібрис» приурочена до 50 річного ювілею відділення художнього оформлення. В експозиції представлені: станкова графіка, книги, календарі, буклети, дитячі книжки-розкладачки, виконані вручну. Особливу увагу приділено екслібрису.

Повний підсумок четверга – менш ніж за дві години. Тож до зустрічі.

Комментарии закрыты