Втрата субсидій: половина населення не може платити борги

Майже половина населення в Україні не здатна платити за комунальні послуги в повному розмірі. Така картина йде в розріз з тим, що зовсім скоро держава введе нову монетизацію субсидій з метою скоротити практично в два рази кількість українців, котрим потрібна допомога у сплаті за послуги. Також, незважаючи на те, що загальний борг за комуналку складає 40 мільярдів гривень, партнери з МВФ вимагають підвищити тарифи відповідно до ринкових цін.

Закон про нацбезпеку: Президент на чолі всіх силових структур

Верховна Рада в четвер, 21 червня, підтримала президентський законопроект №8068 «Про національну безпеку України». «За» документ проголосувало 248 депутатів. Всього до другого читання до законопроекту було подано понад 400 правок. У першому читанні Рада прийняла даний законопроект за основу ще 5 квітня. Тоді Петро Порошенко сказав, що закон про національну безпеку України відкриває двері для ефективної взаємодії з НАТО. Підкреслимо, що вже з 2019 року призначати Міністра оборони та його заступників будуть з числа цивільних осіб (тобто нинішній міністр Полторак, як людина військова, буде змушена піти у відставку). Крім того, документ переводить фактично всі силові структури під контроль президента. Відтепер, президент стає верховним головнокомандувачем і керує сферою безпеки та оборони. Спектр його повноважень широкий — від указів і присвоювання звань — до введення воєнного стану. Також глава держави стверджує схвалену РНБО стратегію національної безпеки, військової безпеки і навіть кібербезпеки.

Посвячення курсантів: захисники правопорядку

21 червня відбулась  урочиста подія – 96 випуск та посвячення курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ у захисники правопорядку, яка пройшла біля пам’ятника Тараса Шевченка. На урочистість були запрошені керівники області й міста, правоохоронних та судових органів, рідні та близькі випускників.

Просторове планування як інструмент розвитку територій

На початку 2018-го року український уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Цей процес розпочався наступного дня, 1 лютого, щоправда проблеми в цьому напрямі все ще існують. Саме для їх подолання з 21 по 22 червня в Одесі проходить перша Національна літня школа «Просторове планування як інструмент розвитку територій». На її відкритті побувала і наша знімальна група.

 

Комментарии закрыты