Росія має повернути Україні військовополонених моряків не в рамках обміну — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія має повернути Україні військовополонених моряків не в рамках обміну. Про це він сказав сьогодні під час презентації мобільних житлових модулів у Міністерстві оборони України. Також  президент прокоментував можливість обміну Кирила Вишинського на Олега Сенцова.

Президент більше не звертатиметься до Парубія

Президент Володимир Зеленський заявив більше не буде звертатися до спікера Верховної Ради Андрія Парубія, бо він блокує ініціативи, з якими виступає глава держави. Про це глава держави заявив на брифінгу. Нагадаэмо, 17 липня спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що не може у відповідь на заклик президента Володимира Зеленського скликати позачергове засідання парламенту 18 липня, бо таким чином порушив би регламент. Після цього Парубій повторив своє прохання до президента Володимира Зеленського оформити належне подання щодо скликання позачергового засідання парламенту.

В Одесі затримали підозрюваного у вбивстві екс-мера

В Одесі затримали підозрюваного у вбивстві екс-мера Тирасполя. Про це повідомляє прес-слудба обласного управління Нацполіції. Про зникнення жертви повідомила його дружина. Тіло загиблого зі слідами насильницької смерті поліцейські знайшли на території нежилої споруди у Лиманському районі. Затримали і підозрюваного. Ним виявився іноземець, який вирішив пограбувати екс-мера Тирасполя. Наразі 56-річний чоловік перебуває в СІЗО.

Зустріч на заводі «Одескабель»

З пропозиціями і подяками прийшли окреслити своє майбутнє жителі Суворовського району Одеси. Люди обговорили розвиток і важливі питання, що стоять на порядку денному з Одеським міським головою. Зустріч відбулася на одній з найбільших потужностей району – підприємстві «Одескабель».

Зміни у системі ДІСО для шкільної освіти

Аби адаптувати українську шкільну освіту до викликів сучасності, в навчальних закладах функціонує і використовується державна інформаційна система управління освітою (ДІСО). Це масштабна база, яка містить у тому числі реєстр загальноосвітніх навчальних закладів, та звітну інформацію щодо їх діяльності.  При цьому, вона має ряд обмежень, зокрема  не можна відстежувати педагогічний склад та учнів в реальному часі, показники шкіл. У зв’язку з цим інститут освітньої аналітики, який є підрозділом МОН України,  у рамках гранта світового банку здійснив модернізацію ДІСО і в результаті впроваджує нову систему — автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту. Так, 19 липня відбулася презентація, в якій йшлося про переваги цієї системи. Зокрема, було зазначено, що вона спростить  складання звітності працівникам освіти,  а також надасть і батькам, і школярам доступ до великого обсягу даних.

Комментарии закрыты