Зеленський не може забезпечити відведення військ через націоналістів — Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що президент України Володимир Зеленський не може забезпечити розведення сил і техніки на Донбасі. Про це він сказав на засіданні Ради глав держав СНД у Туркменістані.   «Зеленський не може забезпечити розведення сил і техніки на Донбасі через націоналістів», — сказав Путін. Нагадаємо, що «Національний корпус» організував акцію проти відводу українських військ в Золотому. Відвідення військ в районі Золотого і Петрівського є однією з умов для проведення зустрічі в нормандському форматі.  Воно мало розпочатись 7 жовтня. Однак стало неможливим через обстріли бойовиків.  Згідно домовленостей, відведення військ на конкретній ділянці можливо тільки в разі утримання тиші протягом семи діб.

Володимир Зеленський представив в Одесі нового очільника ОДА Максима Куцого

Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистостях напередодні Дня захисника України в Одесі. Церемонія розпочалась із вшанування пам’яті загиблих українських бійців. У своїй промові глава держави вкотре наголосив, що встановлення миру на Донбасі — пріоритет для нього, пообіцяв, що пільги для військових скасовані не будуть. Володимир Зеленський також представив нового голову Одеської облдержадміністрації  Максима Куцого.

Зеленському довіряють 70,5% українців — дослідження

Президенту України Володимиру Зеленському наразі довіряють 70,5% українців. Такі дані опитування Центру Разумкова, повідомляє РБК-Україна. Натомість трохи більше 22% респондентів не довіряють главі держави. Окрім Зеленського тільки два політики мають позитивний баланс довіри-недовіри (тобто частка тих, хто їм довіряє, перевищує частку тих, хто не довіряє). Це спікер Верховної Ради Дмитро Разумков (54% довіряють) та премєр-міністр Олексій Гончарук (36%).  Недовіра найчастіше висловлюється колишньому генпрокурору Юрію Луценку (не довіряють 88% опитаних), екс-спікеру парламенту Андрію Парубію (83%), п’ятому президенту України Петру Порошенку (80%). Дослідження проводилось з 4 по 9 жовтня.

В Одесі відкрилась 11 пересувна виставка «Фактор свободи»

Боротьба за незалежність — нажаль, у 21 столітті це питання залишається актуальним, як і у 18-му, 19-му чи 20. Активні учасники цієї боротьби — такі як Мазепа, Петлюра чи Бандера — з часом стали певними символами, про реальне життя, вчинки і погляди яких сьогодні вже мало що пам’ятають. 10 квітня в Одеському історико-краєзнавчому музеї відкрилась 11-а пересувна виставка «Фактор свободи», мета якої розповісти сучасним українцям якомога більше про тих, хто в минулі сторіччя стояв перед виборов — чи бути незалежній Україні.

Комментарии закрыты