Безвізовий режим: чи змінився відпочинок українців?

За місяць дії безвізового режиму з Європейським союзом майже 100 тисяч українців скористалися перевагою поїздок без оформлення віз. Відмову отримали лише 49 наших співвітчизників. Наша знімальна група вийшла на вулиці Одеси з питанням як змінилося планування відпустки українців з урахуванням безвізового режиму.

Екологія міста: як позбавитись антисанітарії

Проблема антисанітарного стану мусорних контейнерів стосується всієї України – і зокрема такого розвинутого та туристичного міста, як Одеса. Особливо гостро це питання постає у літній період. Саме для подолання цієї проблеми та покращення інфраструктури міста та його привабливості для туристів, у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було презентовано проект «Підземні мусорні контейнери». Одеса може стати першим містом в Україні, що використовує таку систему. А значить, поставити тренд благоустрою міст в масштабах всієї країни. Взагалі підземні мусорні контейнери — це розповсюджена практика багатьох європейських країн, звідки автори проекту і планують замовляти все необхідне устаткування. Щодо реалізації проекту «Підземні мусорні контейнери», то вона потребує 4 мільйони 700 тисяч 250 гривень.

Хресна хода у день вшанування Касперівської ікони

Щорічно, 12 липня, у свято первоверховних апостолів Петра і Павла, Православна Одесса святкує пам’ять головної святині Півдня України — Чудотворної ікони Божої Матері «Касперівської». Уже багато років Православна Одеса звертається за допомогою до Заступниці Небесної. В день вшанування святого чудотворного образу, за багаторічною традицією відбудеться загальноєпархіальна Хресна хода. У цей день тисячі вірян з усіх куточків України та з-за кордону збираються у Кафедральному Свято-Успенському соборі, де Правлячий Архієрей Одеської єпархії — митрополит Агафангел — звершить святкову Божественну Літургію. Після якої багатотисячна Хресна хода йде до другого кафедрального- Спасо-Преображенского — собору. Хресна хода розпочнется об 11:30 від Свято-Успенського собору і завершиться молебнем про мир в Україні біля Спасо-Преображенського храму. У цей складний час кожен українець цього дня вважає своїм обов’язком взяти участь у Крестній ході і помолитися Матері Божій, Котра незмінно нас боронить.

Комментарии закрыты