Арт загрузка в ОНАХТ. Молоді, амбітні та творчі

Студентські роки — це не тільки навчання та екзамени, але й романтика: вірші на вулиці, пісні під гітари на кухнях, малюнки на стінах. Розкрити свій потенціал, таланти та самовиразитися вкрай важливо для молодої людини — про це говорять і психологи і знають усі, хто колись був молодим. Спів, танці, театр — наразі для студентів безліч можливостей, а головне що заходи, де можна проявити себе проходять в Одесі майже кожної неділі. В Одеській національній академії харчових технологій підтримують студентів у всіх їхніх творчих починаннях, і підтвердження цьому є.

 

542 км заради життя. Іван Єфанов почав благодійний ультрамарафон

Якщо проблему ігнорувати, вона не зникає — Одеса досі залишається не пристосованою для людей з інвалідністю — немає пандусів: у під’їздах та магазинах, на пляжах і у тролейбусах, банально на тротуарах. Привернути увагу до таких речей вирішив спортсмен Іван Єфанов, який розпочав свій 11- денний —  ультрамарафон.

 

Зеленский — Трамп. Довгоочікуванна зустріч в США

25 вересня в Нью-Йорку вперше провели переговори президенти США і України Дональд Трамп і Володимир Зеленський. Через скандал навколо їх недавньої телефонної розмови ця бесіда стала однією з найбільш очікуваних подій тижня. Мова йде про прохання Трампа, висловлене в телефонній розмові, повернутися до розслідування діяльності сина колишнього віцепрезидента Джо Байдена в Україні. Цей епізод багато демократів в Конгресі вважають перевищенням повноважень з боку Трампа і підставою для початку розслідування, яке може призвести до його імпічменту.

Комментарии закрыты