Розведення військ в Петрівському і Золотому не почалось 7 жовтня через обстріли з боку бойовиків — Пристайко

Розведення військ в Петрівському і Золотому не почалось 7 жовтня через обстріли з боку бойовиків. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на спільній пресконференції із главою МЗС Латвії Едгарсом Рінкевичсом. Про обстріли Золотого 7 жовтня повідомили в Міністерстві оборони. Вони мали місце  минулої п’ятниці, в неділю, а також від початку доби 7 жовтня.

Президент підписав указ про спрощення перетину лінії розмежування на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для переміщення громадян через лінію розмежування на Донбасі. Відповідний документ опублікований на сайті глави держави. У ньому зокрема, зазначається, що мостовий перехід через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі Луганської області має бути відновлений до 27 листопада. Для цього Генштаб та Луганська ОДА повинні забезпечити доступ виконавцям ремонтно-будівельних робіт до об’єкта,  цілодобову охорону та освітлення місць зберігання будівельних матеріалів, безперебійне функціонування контрольного пункту в’їзду/виїзду «Станиця Луганська» тощо. Кабмін також повинен чіткого унормувати облаштування, утримання та функціонування КПВВ; опрацювати питання стосовно спрощення в’їзду и виїзду осіб на окуповані території, переміщення товарів, медичної допомоги, допомоги у пересуванні особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення.  Також в указі говориться про ремонт доріг Старобільськ — Луганськ — Хрустальний — Макіївка — Донецьк (на ділянці Старобільськ — Щастя) та Сєвєродонецьк — Новоайдар.

Одеса готова до опалювального сезону

Одеська ТЕЦ і опалювальні мережі готові до опалювального сезону. Практично всі котельні відремонтовані, а на тепломережах — залатані прориви. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомив очільник департаменту міського господарства  Олександр Козловський. За його словами  перед опалювальним сезоном відремонтували 131 індивідуальну, 4 квартальних і 7 районних котелень, які знаходяться у власності КП «Теплопостачання міста Одеси» і ще 3 котельні, які знаходяться на обслуговуванні підприємства

Китайський уряд нагородив двох одеситів з нагоди 70-річчя КНР

15 тисяч солдатів взяли участь в грандіозному параді на честь 70-ї річниці Китайської Народної Республіки в Пекіні 1-го жовтня. Також на параді продемонстрували  580 зразків військової техніки і 160 літаків і вертольотів. У цивільній частині параду взяли участь, за офіційними даними, сто тисяч людей. ЗМІ назвали парад найбільшим в історії Китаю. Республіка не забула тих, хто допоміг їй народитись — вже через тиждень після грандіозних урочистостей Генеральний консул КНР в Одесі пан Сун Ліцюнь від імені китайського уряду передав високу нагороду нашому співвітчизнику, ветерану Борису Куцевалу.

Студенти ОНАХТ встановили два національні рекорди

В Одеській національній академії харчових технологій панує здоровий спосіб життя. Підтверджують і студенти, і викладачі це справами. Так минулої неділі понад 1000 студентів  ОНАХТ прийшли до спорткомплексу,  аби не тільки провести  дружньо час на свіжому повітрі, але й встановити аж два рекорди України.

 

Комментарии закрыты