Одеса готова до опалювального сезону

Одеська ТЕЦ і опалювальні мережі готові до опалювального сезону. Практично всі котельні відремонтовані, а на тепломережах — залатані прориви. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомив очільник департаменту міського господарства  Олександр Козловський. За його словами  перед опалювальним сезоном відремонтували 131 індивідуальну, 4 квартальних і 7 районних котелень, які знаходяться у власності КП «Теплопостачання міста Одеси» і ще 3 котельні, які знаходяться на обслуговуванні підприємства

Студенти ОНАХТ встановили два національні рекорди

В Одеській національній академії харчових технологій панує здоровий спосіб життя. Підтверджують і студенти, і викладачі це справами. Так минулої неділі понад 1000 студентів  ОНАХТ прийшли до спорткомплексу,  аби не тільки провести  дружньо час на свіжому повітрі, але й встановити аж два рекорди України.

На 10 ст. Фонтану відкрили грузинський культурний центр

В Одесі відбулось урочисте відкриття Грузинського культурно-освітнього центру з недільною школою та храмом. Почесні гості перерізали червону стрічку саме 5 жовтня не просто так: захід приурочений до великого грузинського свята міста Тбілісі та врожаю. Тож після офіційної частини з екскурсією комплексом та численними привітаннями усі охочі продовжили святкування на фестивалі “Тбілісоба в Одесі”. Наша знімальна група побувала на обох локаціях та відчула справжній дух і колорит культури.

Комментарии закрыты