Арт загрузка в ОНАХТ. Молоді, амбітні та творчі

Студентські роки — це не тільки навчання та екзамени, але й романтика: вірші на вулиці, пісні під гітари на кухнях, малюнки на стінах. Розкрити свій потенціал, таланти та самовиразитися вкрай важливо для молодої людини — про це говорять і психологи і знають усі, хто колись був молодим. Спів, танці, театр — наразі для студентів безліч можливостей, а головне що заходи, де можна проявити себе проходять в Одесі майже кожної неділі. В Одеській національній академії харчових технологій підтримують студентів у всіх їхніх творчих починаннях, і підтвердження цьому є.

 

542 км заради життя. Іван Єфанов почав благодійний ультрамарафон

Якщо проблему ігнорувати, вона не зникає — Одеса досі залишається не пристосованою для людей з інвалідністю — немає пандусів: у під’їздах та магазинах, на пляжах і у тролейбусах, банально на тротуарах. Привернути увагу до таких речей вирішив спортсмен Іван Єфанов, який розпочав свій 11- денний —  ультрамарафон.

 

«Тобі, майбутнє Одеси» міська програма для школярів

Вже 9 років в Одеських школах реалізується міська програма «Тобі, майбутнє Одеси». Зараз вона стартувала в Київському районі в гімназії «Гармонія». Даний просвітницький проєкт спрямований на збереження репродуктивного здоров’я підлітків і передбачає лекційну і індивідуальну роботу зі школярами 7-11 класів, за необхідності огляди і рекомендації батькам для подальшого обстеження і лікування дітей.

Комментарии закрыты