Президент підписав указ про лінію розмежування

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для переміщення громадян через лінію розмежування на Донбасі. Відповідний документ опублікований на сайті глави держави. У ньому, зокрема, зазначається, що мостовий перехід через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі Луганської області має бути відновлений до 27 листопада. Для цього Генштаб та Луганська ОДА повинні забезпечити доступ виконавцям ремонтно-будівельних робіт до об’єкта,  цілодобову охорону та освітлення місць зберігання будівельних матеріалів, безперебійне функціонування контрольного пункту в’їзду/виїзду «Станиця Луганська» тощо.

Вирішується доля Українського театру

П’ятий Апеляційний суд Одеської області за позовом пожежних прийняв рішення про закриття Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені Василька. Про це йдеться в зверненні колективу театру до одеситів. Причина — установа не встигла в обумовлений термін купити прилади пожежної безпеки. Така неоднозначна новина сколихнула життя Південної Пальміри.

Одесит Борис Куцевал отримав орден Китаю

15 тисяч солдатів взяли участь в грандіозному параді на честь 70-ї річниці Китайської Народної Республіки в Пекіні 1-го жовтня. Також на параді продемонстрували  580 зразків військової техніки і 160 літаків і вертольотів. У цивільній частині параду взяли участь, за офіційними даними, сто тисяч людей. ЗМІ назвали парад найбільшим в історії Китаю. Республіка не забула тих, хто допоміг їй народитись — вже через тиждень після грандіозних урочистостей Генеральний консул КНР в Одесі пан Сун Ліцюнь від імені китайського уряду передав високу нагороду нашому співвітчизнику, ветерану Борису Куцевалу.

Чудо-цуценя вижило під обвалами

На Багамських островах через місяць після урагану «Доріан» під завалами зруйнованого будинку знайшли живе цуценя. Собаку виявили у місті Марш-Харбор за допомогою інфрачервоного давача безпілотника, розповіли  волонтери. За їх словами, цуценя майже розчавило на смерть після обвалу будинку – тварину знайшли під розбитим склом, кондиціонером та будівельним сміттям. Однорічний собака змішаної породи виживав лише на дощовій воді. Коли його дістали з-під уламків, він був «шкірою та кістками» і не міг ходити. Попри свій жахливий стан, цуценя, яке волонтери назвали «Чудом», привітало своїх рятувальників, виляючи хвостом. Волонтери повідомили, що вони забезпечують тварину медичною та емоційною підтримкою, і сподіваються на повне її одужання. Якщо власники «Чуда» за ним не з’являться, то собаку віддадуть комусь іншому.

Комментарии закрыты