Ціни на хліб. Концерт-марафон «Кузьма з нами». Кредит від Швеції. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук.

Нарада в мерії

Під керівництвом міського голови Геннадія Труханова в мерії відбулася нарада з питань формування цін на хліб в умовах підвищення цін на борошно і транспортно-енергетичних складових. На нараді були присутні заступник міського голови Олесь Янчук, керівництво профільних департаментів та управлінь міста та області, керівництво одеських виробників хлібобулочних виробів. На сьогоднішній день середня ціна на хліб в Одеській області є однією з найнижчих в Україні. Мер Одеси підкреслив, що спільне завдання обласної та міської влади, а також виробників — зробити все в рамках своїх можливостей, щоб ці показники були незмінними. В ході наради мер Одеси доручив профільному заступнику Олесеві Янчуку організувати зустріч з керівниками торгових мереж, а також приватними підприємцями, що реалізують хлібобулочні вироби, з метою зниження до нуля торгової націнки на ряд сортів хліба. Зі свого боку, виробники хліба пообіцяли докласти всіх зусиль, щоб максимально піти назустріч одеситам і утримувати доступні ціни на свою продукцію. Так, керівництво «Одеського короваю» запропонувало зафіксувати роздрібну ціну на хліб пшеничний 1-го сорту на рівні шести гривень.

Парад зірок

Одеський оперний закликає меломанів зустрічати весну разом з театром і з запрошеними солістами. У добре знайомих одеському глядачеві спектаклях візьмуть участь народний артист України Едуард Сребницький, заслужений артист Республіки Білорусь Володимир Громов, лауреати міжнародних конкурсів ЄшикО Фудживара і Віталій Білий. Парад зірок у Одеській опері пройде з 12 по 15 березня.

«Кузьма з нами»

Одесити проведуть благодійний музичний концерт-марафон «Кузьма з нами». Захід присвячений лідеру групи «Скрябін» — Андрію Кузьменко, який загинув в лютому цього року. Концерт відбудеться 14 березня в Одеському культурному центрі з 11-їдо 23-ї години. Також буде організовано благодійний ярмарок та аукціон: волонтери планують зібрати кошти на придбання реанімобіля для українських військових. Подробиці знають наші кореспонденти.

Пішла з життя Наталія Дубровська

10 березня на 70-му році пішла з життя заслужена артистка України, яка пропрацювала в Російському театрі майже півстоліття, Наталія Костянтинівна Дубровська. У трупу Російського актриса поступила в далекому 1966 році, на її акторському рахунку — незліченна кількість ролей у театрі, кіно і на телебаченні. Глядачам вона запам’яталася завдяки ролям графині Воронцової у виставі «Всього 13 місяців», Ксенії в «Тихому Доні», Ольги в «Трьох сестрах» та багатьох інших. До останнього дня Наталія Костянтинівна залишалася в строю і була щільно задіяна в поточному репертуарі театру. Безпосередньо в день її смерті наша знімальна група побувала на репетиції в театрі, де актриса готувалася до свого бенефісу. Але, на жаль, доля розпорядилася інакше. Прощання з Наталією Дубровською відбудеться в Російському театрі 13 березня. Початок траурної церемонії — о 10.30 ранку. Колектив медіа-холдингу ГЛАС приносить найглибші співчуття близьким, друзям і колегам актриси.

Затриманий «авіашпіон» виявився агентом ГРУ Росії

Російські військові намагаються створити в Україні мережу агентів, які повинні стежити за важливими об’єктами та збройними силами України і передавати дані в режимі онлайн. Одним з таких агентів виявився громадянин України, затриманий українськими контррозвідниками в Одесі, повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський. За завданням російської спецслужби він намагався налагодити збір розвідувальних даних щодо об’єктів військового призначення та життєзабезпечення Одеської області. Нагадаємо, вказаний громадянин збирав дані про роботу Одеського аеропорту. Затримано «авіашпіона» було при спробі передачі даних кураторам в Російську Федерацію. Йому загрожує позбавлення волі терміном до 15 років.

Безвідсотковий кредит від Швеції

Уряд Швеції ухвалив рішення про надання Україні кредиту в розмірі 10 млн доларів США без необхідності Києва сплачувати відсотки за цією позикою. Про це повідомили президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Швеції Стефан Льовен на спільній прес-конференції  в Києві. Керівник шведського уряду впевнений, що така позика дуже допоможе Україні. Порошенко повідомив, що дане рішення Швеції буде прив’язане до рішення МВФ про надання Україні розширеного кредиту, яке очікується в середу. Деталі шведської пропозиції – зокрема, тривалість кредиту та пільгового періоду – не були повідомлені журналістам.

Наразі це вся інформація, яку ми встигли підготувати. О 20.30 наші кореспонденти підсумують новини дня. Зустрінемось з вами завтра. Гарного вам вечора та приємних новин.

Комментарии закрыты