Рішення позачергової сесії. Проблеми школи. Скандальне будівництво на Костанді. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

44-та сесія Одеської обласної ради

Приватним спонсорам дозволили фінансувати реконструкцію, ремонт і будівництво доріг в Одеській області. За таке рішення сьогодні під час чергової сесії Одеської обласної ради проголосували 76 депутатів. Створення цільового фонду «Дороги Одещини» передбачає залучення на автомобільні дороги «бюджетних та інших коштів», в тому числі і від приватних підприємств, яким вигідно відновлення дорожньої інфраструктури області. Схвалив це рішення і голава Одеської облради Михайло Шмушкович. За його словами, створення фонду дозволить цілому ряду приватних і державних підприємств перерахувати кошти на будівництво доріг Одеської області. Це, в першу чергу, порти, але і не тільки … Це дуже хороший проект, — заявив Шмушкович. Також в ході сесії обласна рада звернулася до Верховної Ради України з проханням віднести Рені та Балту до категорії міст обласного значення. І в області нарешті вирішено питання об’єднання громад. На сесії Одеської обласної ради депутатами прийнято рішення про створення семи територіальних об’єднаних громад в регіоні. Згідно із затвердженим перспективним планом, всього в Одеській області будуть сформовані 30 територіальних громад.

Проблеми школи на контролі мера

Мер міста Геннадій Труханов відвідав сьогодні одну із шкіл в Малиновському районі міста, розташовану по вулиці Дальницькій. Близько 30-ти років школі номер 120 не приділялася належна увага і не проводились капітальні ремонтні роботи. Більше того, колектив закладу заявив, що Геннадій Труханов — перший мер, який відвідав школу і взявся допомогти. Нещодавно депутатська група «Доверяй делам» взялася проводити ремонтні роботи, а саме — утеплення стін та заміна вікон. В майбутньому передбачається відремонтувати також фасад будівлі. Геннадій Труханов пообіцяв допомогти і вирішенні інших важливих питань — ремонті харчоблоку, спортзалу та забезпеченні необхідним обкладанням класу інформатики. Матеріал вже готується до ефіру. побачити його ви зможете у випуску о 20.30.

«Нахалстрой» на Костанді

Будівництво будинку на Костанді, 127 вже дев’ять місяців є головним болем для його сусідів. Місцеві жителі неодноразово зверталися в різні інстанції, проте безуспішно! Більше того, Одеський окружний адміністративний суд скасував декларацію про початок будівництва, але будівельні роботи тривають. Детальніше про пролему дізнавалися наші кореспонденти.

Особистий прийом громадян: проблема будівництва на Костанді

Щотижня Одеський міський голова Геннадій Труханов проводить особистий прийом громадян. 11 серпня до нього звернулися мешканці вулиці Костанді, 127. На зустрічі також були присутні головний архітектор міста Олександр Голованов і заступник Одеського міського голови В’ячеслав Шандрик. Фахівці відзначили, що дозвіл на будівництво було дано на індивідуальний будинок з басейном, проте сьогодні на об’єкті можна побачити, що забудовник відступив від проекту. Це дає підстави для належного реагування спільно з ДАБКом. Одеський міський голова дав доручення ознайомитися з ситуацією спільно з фахівцями юридичного департаменту і виробити план подальших дій. За результатами цієї роботи буде призначено ще одну зустріч з сусідами будівництва. На цей час будівельні роботи на об’єкті повинні бути зупинені.

Розпорядження мера про черговий призов

Мер Одеси Геннадій Труханов підписав розпорядження про заходи щодо забезпечення проведення в Одесі чергового призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті мерії. Зокрема, у розпорядженні зазначено, що районні військові комісаріати Одеси необхідно забезпечити обладнаними призовними дільницями, медикаментами, медичним інструментарієм, господарським майном і автомобільним транспортом.

Поки що це вся інформація, яку ми встигли підготувати. О 18-й розкажемо вам більше. До зустрічі

 

Комментарии закрыты