Україна-ЄС: саміт безвізу та асоціації

У Києві 12-13 липня під головуванням Президента України проходить Дев’ятнадцятий Саміт Україна-Європейський Союз. Пан Порошенко назвав його самітом безвізу та асоціації. У четвер, 13 липня, об 11:00 пройшло Пленарне засідання. Президент  України підкреслив, що жодна країна не проводить такі всеохоплюючі реформи під час такої довгої зовнішньої агресії — і що Україна дуже вдячна Європейському Союзу за ту підтримку, яку він надає. Крім того Президент висловив далекосяжні плани щодо наступних самітів Україна-ЄС.

У свою чергу президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер  зазначив, що він задоволений прогресом у співпраці України та Європейського Союзу. «Ми все зробили для того, щоб надати вільний доступ до віз. Нехай українці їздять в Європу, нехай закохуються в Європу. Всього найкращого Україні і нам «, — зазначив пан Юнкер. А Голова Європейської ради Дональд Туск зазначив, що сьогодні Європа бачить, що зовнішньому ворогу Україну не перемогти. Але важливо не зазнати поразки від самих себе.

Спортивна молодь : безкоштовний спортивний комплекс

Відсутність нормальних умов для заняття спортом в районі школи №56 негативно впливає на стан фізичного та психічного здоров’я молоді району та призводить до поширення шкідливих звичок. Про це 13 липня в прес-центрi «Одесит» у рамках онлайн-платформи «Соцiально активний громадянин» розповiла Марина Синюк. Для запобiгання цьому вона запропонувала реалiзувати проект будівництва та благоустрою спортивного комплексу на території навчального закладу по вулицi Тіниста, 1. Це має бути майданчик, схожий на спортивний комплекс Міжнародного гуманітарного університету, з футбольним полем, сквером, тенісним столом, тренажерами. Бюджет проекту, за який можуть голосувати небайдужі до свого майбутнього одесити, складає приблизно  4 мiльйони гривень. На майданчику без перешкод зможуть займатися спортом учні школи № 56 та інші жителі Одеси.

Форма для дiтей з обмеженими можливостями

У сучасному суспільстві існує група соціально незахищених громадян – це діти з вадами розумового розвитку, слуху, мови, з хронічними соматичними захворюваннями, захворюваннями опорно-рухового апарату, з вадами мовлення. Для цих дітей дуже важливо не відчувати себе «інакшими», відрізаними від суспільства, щоб таке відчуття не стало причиною виникнення перешкод у їх активнiй соціалізації. Тому в рамках платформи «Соцiально активний громадянин» презентували проект, спрямований на  організацію і повну оплату вартості пошиття шкільної форми для дітей з обмеженими фізичними і фінансовими можливостями.  Реалізація даного проекту, зазначає автор, сприятиме поліпшенню якості їхнього життя, підвищенню самооцінки, оптимізації процесу соціалізації дітей в сучасному суспільстві. I, як результат, отриманню учнями якісної освіти для подальшого працевлаштування, успішної реалізації дiтей як повноцінних особистостей. Для юних одеситiв з Громадського бюджету, якщо за проект проголосують дорослi, потрiбно видiлити 5 мiльйонiв гривень.

Одеса читає! Сотні одеситів створили живий ланцюг

Сотні осіб стали в живий ланцюг під час літературного флешмобу «Одеса читає — Одесу читають». Подія була приурочена до Дня Народження неперевершеного новеліста Ісаака Бабеля, однак від читачів, які стояли від Літературного Музею і до пам’ятника автора «Одеських оповідань», звучали також рядки інших видатних одеситів. Твори звучали на 22 мовах, а люди будь-якого віку, корінні одесити і приїжджі — всі об’єдналися в бажанні показати, що в Одесі не забувають історію і пишаються тією особливою атмосферою, яка існує не тільки на вулицях, а і на сторінках книжок.

Комментарии закрыты