Кандидати в президенти здали аналізи

Кандидат на пост президента України Володимир Зеленський в рамках підготовки до дебатів з Петром Порошенком вранці в п’ятницю здав аналіз крові в клініці «Євролаб». У той же час, кандидат в президенти і чинний глава держави Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі наркотичних речовин та алкоголю в медичному центрі НСК «Олімпійський». За словами Зеленського, результати його аналізів будуть готові через три дні. Також він пояснив, що відмовився здавати кров в медичному центрі НСК «Олімпійський», оскільки той не обладнаний спеціальною лабораторією. А за результатами експрес-тесту матеріалів діючого президента України Петра Порошенка жодного психоактивної речовини не виявили. Про це повідомив головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні Соціотерапія Володимир Ярий. Відзначимо, здача аналізів — це одна з умов проведення дебатів, які шоумен виставив чинному президенту, щоб «довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів».

Дирекція НСК «Олімпійський» прокоментувала можливість організації дебатів

Для організації дебатів Володимира Зеленського та Петра Порошенка ще не подавали заявки на НСК «Олімпійський». Про це на брифінгу повідомив заступник гендиректора НСК Віктор Анісімов. «Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК» Олімпійський» в Києві є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства, і не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні», — йдеться в заяві прес-служби НСК в середу. У разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку. Також в керівництві НСК відзначили, що до сих пір не мали практики організації дебатів на стадіоні і складно сказати про деталі можливого заходу без конкретної інформації від можливих замовників.

Навчання НАТО в Чорному морі

Багатонаціональні морські навчання Північноатлантичного договору «Морський щит 19» пройдуть з 5 по 13 квітня в Чорному морі. Члени НАТО узгодили пакет заходів з підтримки своїх «близьких партнерів» — Грузії і України. Про це генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг заявив у четвер, 4 квітня, на засіданні, присвяченому 70-річчю НАТО. Також він додав, що навчання «Морський щит» щорічна подія для учасників військового блоку і їх партнерів. Ці заходи покликані підвищити підготовку українських і грузинських військово-морських сил і берегової охорони. У навчаннях будуть задіяні 20 кораблів і понад 2 тисяч військовослужбовців, повідомили раніше в Твіттері місії України при НАТО. Йдеться про кораблі Румунії, Болгарії, Канади, Греції, Нідерландів і Туреччини.

Ярмарок вакансій в ОНАХТ

Досвід роботи обов’язковий-  ця фраза руйнує мрії багатьох молодих спеціалістів, які тільки отримали дипломи, але ще ніде не працювали. Аби такого не сталося, набратися досвіду можна ще під час навчання в університеті. Одеська національна академія харчових технологій створює для цього всі умови. Як проходив ярмарок вакансій у цьому закладі  — далі в нашому сюжеті.           

Комментарии закрыты