У космічному Держагенстві прокоментували скандал із ракетами  

Твердження щодо можливості поставок Україною двигунів до ракет у Північну Корею є безпідставними. Про це заявив в.о. голови Державного космічного агентства Юрій Радченко на брифінгу в Укрінформі.

При цьому він уточнив, що українські підприємства ніколи не виготовляли, не проектували бойових ракет, лише космічні у співпраці з Росією.

Кабмін має намір збільшити зарплати вчителям

Уряд України починає пілотні проекти загальнодержавної програми «Нова українська школа», залишаючи в пріоритеті інвестування в освіту і подальше збільшення зарплат українських вчителів на 50%. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи з робочою поїздкою у Дніпрі. Прем’єр-міністр заявив, що уряд буде сприяти роботі в напрямку створення опорних шкіл, закупівлі шкільних автобусів, забезпечення освітніх потреб в гірській та сільській місцевості. Відповідні доручення вже дані профільним міністерствам, в тому числі Мінрегіону і Мінфіну. «Особлива увага — забезпеченню умов навчання — від ремонту шкіл до повної комплектації підручниками вже з 1 вересня, «а не в грудні», а також вирішення питання перевантаження шкіл і зменшення черги у дошкільні навчальні заклади», — зазначив Гройсман. Також глава уряду висловив впевненість, що проблему черг у дитячі садки можна вирішити вже через три роки.

Володимир Гройсман: покращення дорожнього господарства

Також, під час візиту до Дніпропетровської області прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що сьогодні покращення дорожнього господарства є одним з пріоритетів уряду країни. Як зазначив український прем’єр, підходи до будівництва та ремонту доріг вже змінені — до процесу долучають європейських та закордонних фахівців та компанії. До того ж цього року на дороги уряд планує витратити близько 30 млрд гривень, частину з яких залучать від перевиконання плану митних зборів.

Менше на 50%: податок для одеських підприємців

Міська влада спільно з контролюючими органами та підприємцями плідно співпрацюють з питань оподаткування. Результатом такої співпраці стало довгоочікуване зниження податку на підприємництво з 20% до 10%. Варто відзначити, що дане рішення було прийнято на сесії міськради ще 8 лютого цього року, однак певний час ставка залишалася старою з деяких організаційних причин. На останній сесії міської ради вже всі законодавчі моменти були врегульовані і відтепер підприємці платять податок за зниженою ставкою — на 50% менше. Самі представники бізнесу кажуть, що на сьогоднішній день видно дуже велике бажання керівництва міста йти на зустріч у цих питаннях.

Для розуміння серед підприємців, Одеською Фіскальною Службою було ініційовано проведення зустрічей на ринках — пояснень і консультацій. Також, діє мобільний сервісний центр, який переїжджає з місця на місце за запитом підприємців, і додаток для найманих робітників — «Legal Work». Програму можна завантажити через Play Market або App Store і в разі чого швидко подати скаргу на свого роботодавця, яка згодом буде розглянута.

Вступні іспити в Одеській духовній семінарії

Традиційно в одному з ВИШів нашого міста — в Одеській духовній семінарії в середині серпня проходять вступні іспити. 15 серпня там побувала наша знімальна група і поцікавилася, як проходить вступна кампанія у майбутніх пастирів Церкви.

Комментарии закрыты