«Слуга народу» претендує забрати усі крісла в Кабміні

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що коаліція в новому парламенті вже є, і вона забере все міністерські крісла.  Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна. «Коаліція вже є, монобільшість», — підкреслив Герус. Водночас він не відкидає приєднання до коаліції партії Голос, якщо ця політсила виявить таке бажання.

 

Газові переговори з РФ відновлення очікується найближчим часом

Найближчим часом будуть відновлені переговори з Росією з питань транзиту і закупівлі газу. Про це заявив представник президента у Кабінеті міністрів Андрій Герус. За його словами, Україна готується до того, щоб мати максимально повні газосховища і за рахунок цього ресурсу проходити зиму без транзиту.

 

Шанс для абітурієнтів ОНАХТ

Абітурієнти готують оригінали документів, навчальні заклади оприлюднюють списки перших вступників, а найзавзятіші з них отримують подарунки! Другий рік поспіль Одеська національна академія харчових технологій проводить проект «ШАНС», за підсумками якого переможець отримує подарунок

 

Люди та собаки нашого бульвару

У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація нового альбому та одноденна виставка малюнків одеського скульптора, заслуженого художника України Олександра Князіка. «Люди та собаки нашого бульвару» — це своєрідний звіт автора про свої спостереження на пробіжках кожного ранку бульваром Жванецького.

Комментарии закрыты