15 червня на календарі. Інформаційний понеділок станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

ОДЕСА- ІЗРАЇЛЬ

Психологічна реабілітація військовослужбовців, підготовка співробітників муніципального департаменту безпеки, економічна привабливість Одеси. Про це і не тільки йшлося під час зустрічі Одеського міського голови Геннадія Труханова з новим надзвичайним і повноважним послом Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковським. Тему продовжать наші кореспонденти.

ПРОГРАМА «ЗДОРОВ‘Я»

Одесити зможуть пройти безкоштовне обстеження МРТ. Таку можливість передбачає міська цільова програма «Здоров’я», про що стало відомо в ході апаратної наради в мерії. В Одесі успішно працює міська цільова програма «Здоров’я», спрямована на поліпшення якості та доступності медичної допомоги для одеситів. Нагадаємо, в Одесі на сесії міської ради прийнято програму «Здоров’я». Тепер за рахунок міського бюджету буде проводитися комп’ютерна томографія і магнітно-резонансна томографія (МРТ) — діагностика дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарнях № 3 і Рєзніка, а також всім пацієнтам, доставленим швидкою допомогою в міські лікарні з діагнозами інсульт, черепно-мозкова травма, епілепсія, менінгіт.

МЕДПУНКТИ НА ПЛЯЖАХ

Вісім медичних пунктів працюють з початку курортного сезону на пляжах Одеси. На сьогоднішній день за кваліфікованою допомогою звернулися 440 одеситів. Муніципальні медичні пункти, розташовані на пляжах «Ланжерон», «Отрада», «Дельфін», «Аркадія», «Лузанівка», а також на 10-й, 13-й і 16-й станції Великого Фонтану. До речі, вони працюють ще з 15 травня. Структури забезпечені медперсоналом і всіма необхідними медикаментами. Найбільша кількість звернень відзначено в медпункті на пляжі «Ланжерон» — 50 осіб. На другому місці за зверненнями знаходиться медпункт пляжу «Лузанівка», куди звернулося близько  півтори сотні  відпочиваючих.

ТРАМВАЙ № 5: РУХ СКОРО ВІДНОВЛЯТЬ

Вже незабаром в Одесі за старим маршрутом відновить свій рух 5 трамвай. Сьогодні на Вулиці Генуезької активно ведуться роботи з реконструкції розворотного кільця. Що вже виконано і що ще належить зробити — приїхав заступник Одеського міського голови В’ячеслав Шандрик.

МАЙСТЕРНІСТЬ ДИРИГЕНТА

Майстерність диригентського мистецтва. У залі одеського історико-краєзнавчого музею випускники-диригенти Одеського училища культури і мистецтв імені Данькевича разом з оркестром народних інструментів виступили з програмою «Назустріч літу». Незважаючи на те, що хлопці — ще не професійні музиканти, а тільки починають будувати свою музичну кар’єру, одеська публіка залишилася в захваті від їхнього виступу. Наша знімальна група побувала на концерті.

Такі у нас справи. На цьому я з Вами прощаюсь до завтра. Бажаю гарного вечора і тільки приємних новин. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30.

Комментарии закрыты