Пам’ять Нацгвардійціввшанували під стінами Верховної Ради

Біля Верховної Ради вшанували пам’ять бійців Нацгвардії, які загинули 31 серпня 2015 року внаслідок вибуху гранати під час масової акції. За даними МВС, тоді були поранені 120 людей, серед яких 68 — нацгвардійців, ще четверо бійців загинули. Голова Верховної Ради Андрій      Парубій на честь загиблих бійців відкрив меморіальну дошку. Він заявив, що ця трагедія нагадує нам, що і на сході, і в Києві боротьба за Україну є однаковою. Спікер пообіцяв, що як голова парламенту, більше не допустить кровопролиття біля Верховної Ради.

У пам’ять про загиблих відтепер нацгвардійці складатимуть присягу біля Верховної Ради аби кожного року згадувати молодих хлопців Національної гвардії. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

У справі про вибух було затримано двох підозрюваних: бійця батальйону МВС «Січ» Ігоря Гуменюка та бійця добровольчого батальйону «Карпатська Січ» Сергія Крайняка. Суд над ними триває вже два роки. Весь цей час підозрювані перебувають за ґратами — через тяжкість підозр інші запобіжні заходи їм не передбачені. Обоє свою провину не визнають.

Відкриття Євромерії: адміністративні послуги

На засіданні виконавчого комітету міської ради мер Одеси підняв питання надання адміністративних послуг — а саме того середовища, в якому доводиться знаходитися і працівникам центрів, і тим одеситам, хто прийшов отримати послуги. Так Геннадій Труханов зазначив, що саме з цим і буде пов’язаний один з «подарунків», який влада підготувала до дня народження Одеси.

І хоча в новому закладі використовуватимуть передові технології, як зазначив заступник міського голови, все буде виконано достатньо стримано та без будь-якої помпезності.

Виконавчий комітет: тимчасові споруди в Одесі

31 серпня виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив 4 комплексні схеми тимчасових споруд у різних районах  для здійснення підприємницької діяльності. Так міська влада не лише займається знесенням та розміщенням споруд, але й благоустроєм їх прилеглої території. Особлива увага приділяється об’єктам торгівлі, вмонтованим в зупинні комплекси.

Так рішення виконавчого комітету стосується тимчасових споруд у Суворовському та Київському районах.

Каманіна, 16а: суд навмисно затягується

З особливим цинізмом триває будівництво від Кадор-груп в самому серці Аркадії — на Каманіна, 16а. При зведенні будівлі порушені всі можливі норми — від кількості поверхів хмарочоса до близькості  до приватного сектору. Не зважаючи на заборони від департаменту екології, міських і обласних архітектурних інспекцій, судовий розгляд стоїть на місці і постійно переноситься, а тим часом будівництво йде повним ходом. Подробиці із залу суду від наших кореспондентів — дивіться далі.

Протест в Аркадії: місцеві жителі знову перекрили Генуезьку

Жителі «Аркадійського палацу» знову перекрили Генуезьку і конфліктують з водіями. Акція пов’язана з конфліктом навколо будівлі паркінгу, на який претендують як мешканці, так і певна будівельна компанія. Люди заявляють, що вчора ввечері на вулиці Інглезі невідомі напали на одного з них — Карена Петояна. Чоловіка жорстоко, із застосуванням кастета, побили. Зараз він знаходиться у відділенні нейрохірургії однієї з міської лікарень. «Ми вважаємо, що це помста за принципову позицію і незговірливість Карена і одночасно акт залякування його та інших захисників прав мешканців будинку», — кажуть учасники перекриття. У протестуючих періодично виникають конфлікти з водіями авто. Водій маршрутки намагався прорватися через кордон, але його зупинили. Машини об’їжджають протестуючих по трамвайних рейках. Поліція прибула на місце подій лише через півгодини.

Комментарии закрыты