Порошенко підписав указ про  інавгурацію
Чинний президент Петро Порошенко підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією Зеленського. Як говориться в указі від 16 травня «З метою належної організації проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного Президента України» створений і затверджений Організаційний комітет. До його складу увійшли 16 чиновників і представників Володимира Зеленського. Оргкомітету доручено в дводенний термін затвердити план по організації і проведенню заходів, пов’язаних з інавгурацією. Також на Міністерство закордонних справ покладено запрошення іноземних делегацій, представників дипломатичного корпусу іноземних держав для участі в заходах, пов’язаних з інавгурацією, і вирішення питань, пов’язаних з їх перебуванням в Україні. А Кабінету міністрів, Державному управлінню справами доручено здійснити фінансове, матеріально-технічне забезпечення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного Президента України. Указ набирає чинності з дня його опублікування

Коаліція Верховної Ради України припинила своє існування
17 травня коаліція Верховної Ради України припинила своє існування Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій. Він закликав представників усіх фракцій та груп розпочати консультації з приводу формування нової коаліції

Днь Європи в ОНАХТ
16 травня на трасі здоров’я пройшов забіг від Одеської Національної Академії Харчових Технологій, приурочений до Дня Європи. У ньому взяли участь студенти першого курсу, а також їх викладачі. Як це все проходило, дізнавалася наша знімальна група.

Відкриття сезону в скейтпарку 
18 травня об 11:00 ранку відбудеться відкриття сезону в скейт-парку Одеси. Це вже буде другий рік поспіль коли скейт-парк відкриє свої двері як для професіоналів, так і для всіх бажаючих навчитися кататися на скейтбордах, BMX, роликах  і всіляких інших засобах пересування. Гостей чекають показові виступи кращих райдерів, а також будуть спеціальні зони відпочинку для глядачів і безкоштовний прокат інвентарю для всіх хто хоче себе спробувати в чомусь новому.

Підсумки президентських виборів-2019
Яка вона — Україна Зеленського? Якою стане держава з обранням нового Президента? З цих питань обмінялись репліками учасники круглого столу на тему «Підсумки президентських виборів-2019», який відбувся у Європейському ліцеї Одеси. Хто був учасниками і до чого договорились — знає наш кореспондент.

Дональд Трамп хоче змусити всіх іммігрантів вивчати англійську
Американський лідер Дональд Трамп хоче змусити всіх іммігрантів вивчати англійську мову. Як з’ясували ЗМІ, про це президент США заявив, виступаючи в Білому домі. Зокрема, Дональд Трамп вважає, аби сприяти інтеграції та асиміляції і національній єдності, майбутні іммігранти повинні будуть вчити англійську і проходити іспит перед в’їздом.  Трамп сказав, що хоче «підвищити частку висококваліфікованої імміграції в кілька разів». Також  Президент США запропонував змінити принцип видачі «грін-карт» на користь освічених і висококваліфікованих фахівців.

Розкриття великої мережі  кіберзлочинців
Співробітники поліції США і Євросоюзу заявили про розкриття великої мережі  кіберзлочинців. За даними Європолу, оприлюдненими в четвер на прес-конференції в Гаазі, за допомогою шкідливого програмного забезпечення GozNym зловмисникам вдалося вкрасти 89 мільйонів євро у більш ніж 40 тисяч фізичних осіб, підприємств та фінансових інститутів. На сьогодні порушено кримінальні справи стосовно підозрюваних з Грузії, України, Молдавії і США. У той же час п’ятеро російських громадян поки знаходяться на волі, повідомили в Європолі. Масштабна операція по ліквідації мережі включала шість країн. Користувачі думали, що відкривають звичайний рахунок, але насправді хакери отримували доступ до різної  ​​інформації. Передбачуваний  керівник цієї мережі, 35-річний уродженець Тбілісі, був затриманий в Грузії, повідомляє Міністерство юстиції США.

 

Комментарии закрыты