В Одеській дитячій міськлікарні № 3 відкрили модернізоване відділення

В Одесі відбулася значна подія в галузі охорони здоров’я — відкриття модернізованого відділення інтенсивної терапії в дитячій міській лікарні №3. Нове відділення забезпечить надання якісної високотехнологічної медичної допомоги дітям. Проект реалізований за кошти міської цільової програми «Здоров’я», благодійної допомоги та підтримки місцевого бізнесу. На відкриття завітала й наша знімальна група.

В Одесі затримали підозрюваного у вбивстві екс-мера

В Одесі затримали підозрюваного у вбивстві екс-мера Тирасполя. Про це повідомляє прес-слудба обласного управління Нацполіції. Про зникнення жертви повідомила його дружина. Тіло загиблого зі слідами насильницької смерті поліцейські знайшли на території нежилої споруди у Лиманському районі. Затримали і підозрюваного. Ним виявився іноземець, який вирішив пограбувати екс-мера Тирасполя. Наразі 56-річний чоловік перебуває в СІЗО.

Зустріч на заводі «Одескабель»

З пропозиціями і подяками прийшли окреслити своє майбутнє жителі Суворовського району Одеси. Люди обговорили розвиток і важливі питання, що стоять на порядку денному з Одеським міським головою. Зустріч відбулася на одній з найбільших потужностей району – підприємстві «Одескабель».

 

Комментарии закрыты