На «Одескабелі» відбулась зустріч з мером

З пропозиціями і подяками прийшли окреслити своє майбутнє жителі Суворовського району Одеси. Люди обговорили розвиток і важливі питання, що стоять на порядку денному з Одеським міським головою. Зустріч відбулася на одній з найбільших потужностей району – підприємстві «Одескабель».

Подарунки для кращих лікарів Одеси

Цьогоріч департамент охорони здоров’я Одеської міської ради відзначає своє 75-річчя. З нагоди ювілею 16-го липня відбулося урочисте нагородження кращих у професії лікарів, яке приурочили до Дня медичного працівника. Кому впродовж десятиліть одесити довіряють своє здоров’я і хто найкраще його оберігає, — про це в нашому сюжеті.

Виставка-фотоархів відомого кінооператора

В рамках арт-програми Одеського кінофестивалю в Грецькому фонді культури відкрилась виставка «Крихка пам’ять. Фотоархів Леоніда Бурлаки». Леонід Бурлака – український кінооператор, найбільш відомий операторською роботою в картині Станіслава Говорухіна «Місце зустрічі змінити не можна». Зняв понад 40 прокатних фільмів і близько 20 телевізійних. До речі, частину свого професійного життя присвятив праці в студії нашого каналу. Фотовиставка представляє випадково знайдений фотоархів 1964 року. Зруйновані від часу плівки ілюструють повсякденне життя студентів ВГІКу, фотографічні експерименти з формою, документацію знімального процесу. Наші кореспонденти зазирнули в минуле, в людську пам’ять.

Комментарии закрыты